Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andysik“

<a> Ty vole... Kdy ty si najdeš holku?
<b> Až se mi rozbije počítáč.

<a> honim ptáka
<b> ježiši tak se nám tu s tim nesvěřuj
<c> prase jedno
<a> kripl k nám vlítnul přes balkon

<a> čus, kdy že se to vracíš z té dovolené? ve čt, nebo až v neděli?
<b> cus, vecer jsem doma! tohle se fakt neda!
<a> Katka?!
<b> jo!!! podrobne az se vratim, ale ve strucnosti: rezervoval jsem pokoj, jednoluzak ale s velkou posteli a ptam se jestli ji to nevadi, rekla ze v pohode, ale at si vezmu spacak, ze ja budu spat na zemi - myslela to vazne!, takze na dnesek jsem chrnel na kreslech!... vecer vytahla notysek a chtela, abych ji zaplatil vse, co mi ten den kupovala - kazdy den si chce zapisovat vse, co za mne utratila (dneska to bylo 37,80Kc) a ze se vzdy vyrovname (do halere) jeste ten samy den! (ja platil tu dovolenou celou 22.000Kc za oba!) do toho neustale remcani na teplo, pak na zimu, ze prsi, ze je dusno, ze ma blby boty (vzala si na vylety jen boty na podpadku!?!?), ze si zaspini saty, atd... Slysel jsem, ze umi byt i mrcha a ze neni moc chytra, ale neveril jsem tomu a prisla mi fajn, do vcerejska! "Kdyz dva lide spi na jedne posteli hlavama k sobe, tak se mohou udusit, protoze si vzajemne redi vzduch!" - jeji slova. Ja to tu balim a vecer se ozvu, tak zatim!

Komentář: Sestra Paris Hilton?!

<K-V-I-Z> V Německu nosí dětem dárky...?
<K-V-I-Z> ##############
<b> Horst Fuchs

Komentář: teleshopping hybe svetem :D

<Dipsy> a kam deš ty?
<Edems> ČVÚT Praha dejvice
<Dipsy> a to je denní studium?
<Edems> JJ ;-)
<Dipsy> a jakej budeš mít titiul?
<Edems> VPPS
<Dipsy> Co to je o tom jsem nikdy neslyšela
<Edems> Vyhozenej po prvnim semestru :-D

Komentář: Když člověk myslí realisticky... :-D

<a> mám roblém s klávesnicí v noťasu, nejde mačkat ísmenko é, asi mi tam něco sadlo
<a> zkusím to vykleat
<b> tak co, už dobrý?
<a> už to funguje
<b> a co tam bylo?
<a> ani nevím, asi nějakej droeček z chlea neo tak něco
<a> sakra!

<a> Ja jednu dobu bydlel se skotem a prvni tyden jsem si myslel ze to je francouz a neumi anglicky.

<Misa> sem se moc pobavila tátovou hysterickou otázkou: "Míšo, jak se na tomhle zkurvenym počítači píše štrůdl?" (rozumněj zavináč)

Komentář: Připomínky zasílejte na spiderik(štrůdl)orechovy.cz

<a> ale jinak jsou ty hodinky fakt hezký a pohodlný
<a> akorát se natahují samy chůzí a jak furt sedím u komplu, tak se občas v noci zastaví :(
<b> tak je nos na pravy ruce

<kenny> čus kámo :D si teďka čtu novej školní řád a narazil jsem na větu: Žák je povinen zdravit učitele ve třídě na začátku a na konci hodiny povstáním... :D :D
<Martin_X> XD XD chudák učitel

Komentář: soukromá škola teroristická

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.