Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Loxcom“

<a> cus co si napsal k tem recko-perskym valkam u treti otazky v dejaku?
<b> 3:1 vyhrala Persie na najezdy :)

Komentář: Neni test z dejepisu jako test z dejepisu

<Pretrix> Jaka je tvoje ip?
<drackon> Ano
<Pretrix> ano co?
<drackon> Ano, pane!

Komentář: :)

<a> Ja mam podobny zazitek jak jsem kupoval DVDčka...
<b> jakto?
<a> Vis ze jsou DVD+R a DVD-R... Tak ja stal u pultu a že bych chtel DVDčka, tak on kolik bych jich chtel?
<a> "Tak 10"
<a> a on "Plus, minus?"
<a> a ja "No ne, přesně deset"

<Kudla> Neser
<Pretrix> reseN
<Kudla> debile
<Pretrix> elibed
<Kudla> KoKoTE!
<Pretrix> !EToKoK
<Kudla> tuiq!
-!- Pretrix has quit

<a> vcera jsem byl s Jirkou ve Vodafone a on si chtel zaridit datovej tarif a vona mu rekla no ale to neni moc vyhodny tech 100MB na mesic... oni ty velky displeje na techhle telefonech zerou mnohem vic dat.
<b> to si dělaš srandu?
<a> no ne a jeste byla hrozne hlasita a porad to tam vyrvavala po cely prodejne
<a> no a pak vytahla svuj telefon, zvedla ho vedle hlavy a zacala klepat nehtem na displej a povidala: Musite mit takovejhle telefon k tomu tarifu, ten nezere moc dat.

<a> Už jsem ti říkala, jak je můj tatík inteligentní? :D
<b> No, co zase udělal?
<a> Jsem za ním šla, jestli neví, kde je ovladač od DVD, že si bez něj nezapnu titulky... on, že ne, ať ho neotravuju, že se zrovna dívá na fotbal. Nakonec se naštval, vstal z gauče a začal prohledávat skříň. Nic nenašel, tak odešel za hlasitýho nadávání do ložnice zčekovat druhou. Já jsem šla k té první, sáhla do prvního šuplíku, kde, jak jsem si myslela, samozřejmě ovladač byl, a šla za taťkem... mezi dveřma se ho ptám "Hledáš pořád?" a ona na mě naštvaně "Jo!", tak mu ukážu ten ovladač a ironicky říkám "Tak kdyby něco, vypadá asi takhle". Za čtvrt hodiny jdu kolem a vidím, že se tatík ještě pořád hrabe ve skříni. Tak se ho ptám, co dělá a on "Co asi, furt hledám, ten tvůj zku*venej ovladač" :D

<Lussinka> ty jo,ted sem dokoukala Titanic, uplně mě to rozbrečelo
<Linquid> To já zas brečela u konce Láska nebeská
<Travian9877> já brečel na konci doomu.

Komentář: njn, někoho dojmou jiné věci

<a> čau, moje mamka je fakt vtipná :-)
<b> čau, jo? :-)
<a> přijde v devět ke mě do pokoje, začne na mě mluvit, dokaď se neprobudim
<a> tak na ní kouknu jako co je a ona "Ahoj, nespíš?"

<LowPink> Tak sice je mladší ale je pěkná tak si ji zaučíš ne?
<Třešňák> To mi řekni kolik holek chce dneska programovat...

Komentář: IT

<a> tak jsme s <c> vstoupili do nejposvátnějšího svazku...
<b> cože??? Ty a svatba?
<a> ne, máme společný premium na rapidu...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.