Oblíbené hlášky uživatele „marsu7“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> Anglické slovo na 'k'.
<b> Konvice.
<a> Říkám anglické.
<b> Kettle.
<a> Co to je?
<b> Konvice.

<a> hoj lukáši, přeju všechno nejlepsi ke svatku :)
<b> čau, jmenuju se Libor ....
<b> ... a dneska má svátek Luboš

<a> Při počítání průměru z Ma mi vyšlo 6,07...

Komentář: jo, to odpovídá...

<a> Jak jsem brouzdal po internetu, tak na me vyskocila reklama, kde bylo primo moje mesto, to uz snad vi i kde bydlim?
<b> Podle IP adresy zjisti kdo poskytuje internet a podle toho vi kde priblizne jsi, to vis Velky bratr te vidi :)
<a> Tak to uz clovek nema skoro zadne soukromi, jeste ze zatim nikdo nevymyslel nic, aby slo videl do bytu.
<b> Ale to se pletes, dokonce uz je takova vec, pres kterou vidis pres zed.
<a> Coze? to snad ne. Ale zase bych se taky k nekomu kouknul, kde se to da koupit? :)
<b> Vetsinou ve staveninach a rika se tomu okno
<a> Ty jsi pako :D

<a> nejbližší pondělí je příští středu
<a> ups, promiň, o okno vedle
<b> Wtf? :D

Komentář: špatné okno - vševysvětlující

<> Mam problém s (aplikace na výkazy), nelze se přihlásit, hlásí Access Denied
<HelpDesk> Zkusíme vysypat cache prohlížeče, to pomáhá na většinu problémů
<> OK. Stalo se to i kolegovi, asi to bude něco většího
* HelpDesk mi začne ovládat PC, při tom vyčistí cache a problém přetrvává
<HelpDesk> Hm, vydržte, zkusím to u sebe
<HelpDesk> Hm, mě to dělá to samé
<> Zkuste vysypat cache, to pomáhá na většinu problémů
<HelpDesk> A kolegovi to taky nejde, asi to bude něco většího

<a> som bol dneska v prahe poriesit par veci
<a> kedze si netrufam ist tam autom isiel som klasicky vlakom a mhdckou, a jak som sedel v metre nastupila taka babka, dosla za typkom co sedel na mieste pre invalidov a zacala nanho hulakat co si to dovoluje ze on neni dochodca a jemu nic neni
<a> typek sa na nu pozrel, usmial sa, vyhrnul si rifle a odopol si nohu
<a> take ticho pocas celej cesty metrom som este nezazil

<A> Podle čeho se pozná dobrá tiskárna?
<F> Podle toho jak rychle se zjistí, že jsou to falešné peníze

<bidlo20> tatíkův lékařský humor v kostce - dneska zase potkal sousedku, co mu pořád vykládá, jací jsou doktoři šmejdi, že ona se léčí pouze alternativně bylinkama a tak nepotřebuje žádné bílé vydřiduchy, co jí akorát huntují tělo a výklad doplňuje cizími slovíčky, aby vypadala vzdělaněji
<bidlo20> a dneska táta neměl náladu a chtěl se jí zbavit, tak jí povídá:
<bidlo20> "omlouvám se, nemám čas, spěchám na důležité suppositorium"
<bidlo20> nechtěla dát znát, že netuší co to je, tak se sebevědomě zeptala "aha chápu, no a kde to je?" táta odpověděl: "to je zhruba tam, kam byste občas měla jít i vy"

Komentář: suppositorium = čípek

<a> Na zkoušku je povoleno přinést jen vlastní ručně psaný tahák formátu A4 to mám ako chápať ?
<b> Že si zoberieš formát A4 a ručne! (áno, je to v dnešnej dobe neskutočne barbarské uchylovať sa k takýmto riešeniam) si doňho napíš čo len chceš. Ideálne správy ako "Ty to zvládneš " "To predsa vieš!" atp.
<c> Prý je dovoleno jen runové písmo a psát brkem a krví!
<d> Krví jednorožce, doufám, nic jiného zásadně nepoužívám
<b> Hlavne brko musí byť z páva, ktorého si obetoval C'thulhulovi za splnu mesiaca v kaukazkých horách. Inak ťa ani nepustia na písomku...
<e> Takže chcete říct, že to pižmo samce patagonského dikobraza jsem si objednal zbytečně? Kde teď seženu krev jednorožce... když jsem podal inzerát, že se mi můj jednorožec ztratil tak se mi nikdo neozval, čekal jsem na konci duhy jak ocas a nikdo :(
<f> To otvírají nový obor Čar a kouzel, anebo jsem si spletl školu ?

Komentář: Diskuze jedné studijní skupiny MUNI.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.