Hlášky hodnocené záporně uživatelem „freaky_tomato“

<a> představ si,jsem se zeptal Kuby na tvoje icq a on si ze mě udělal prdel a dal mi icq od nějakýho Číňana. A já pak musel poslouchat ty jeho čínský kecy než jsem ho dal do ignoru :D
<b> что это должно означать??? что ты то говоришь???
<a> ...

Komentář: Někdo pak dostal na prdel... xD

<majkl> pic, ted měl brácha drsnej monolog, zatimco si dělal kafe :D... vis on ted blázní s kulturistikou a tak jel: "Tak ted si du udělat pořádně silný kafe a pak si dam trénink... tak to by byli tři lžičky a ted cukr... víš, furt nemůžu přijít na to, kterej cukr je pro mě nejlepsí, jestli sacharoza, fruktosa, nebo maltodextrosa... ta fruktoza je jako dobrá pro ryhlej přísun energie, ale ted asi budu potřebovat nejaky delsí sacharidy... no uznavam, že v tomhle mam nejaky vedomostní mezery... si to jeste zkusim najít na internetu... DO PÍČI, JÁ SI DO TOHO KAFE DAL SŮL!!!"

Komentář: hlavně vědecky...

<a> citim divny smrad
<b> neposral se ti net?

<a> ako stiahnem hudbu?
<b> tak ako porno
<a> aha, dik

<a> Nemá ňekdo ňejakí Lesbycký Péčka?
<b> Ano a přesně takto mi to přišlo na icq.
<a> Cožee?
<b> Nic jen to připravuju k vložení na lamera.

Komentář: Aneb proč používat dlouhé komentáře sakra když to kurnik můžete napsat takhle hezky do chatu a pak to vložit ne?

<a> Jenze ja kurna kdyz na tom macu kliknu tak me se to nerozbali to menu... jenom je to vybrane!
<b> Tak zkus pravy klik lamo. Kdyz ani neumis kliknout pravm tlacitkem na tom tvym podelanym touchpadu tak nezkousej ani 3d modelovat. Nejdriv se nauc pracovat s tvym blbym macem a pak sem lez!
<b> Sakra. :D

Komentář: Takovy vypadek.

<a> Debian je tak konzervativni distribuce, ze nez zaradej neco do stable, tak se ten program mezitim prestane pouzivat...

<a> slyšel jsem, že do rolí mimozemšťanů mají být obsazeni opravdoví mimozemšťani...

Komentář: nové The X - Files :D

<a> jo, jak u nás jedna borka... jsem ti říkala jak si vytáhla u matury tu ameriku? :)
<b> ještě ne
<a> tak v americe žijí indiáni... indiáni jezdí na koni, mají dlouhé vlasy, staví si teepee, loví tamto a tamto...
<a> mluvila 15 minut :)
<b> :D
<b> co ji za to dali?
<a> za 4 :)
<a> spokojená :)
<b> mimo tema ze? :)
<b> ale hlavne ze to bylo anglicky :)
<a> né, to bylo v zemáku :D
<b> to jo :D z toho se da taky maturovat? :D
<a> taky se divím...

Komentář: Matura je asi fakt fraška

<a> Lol jedu v autobuse poslouchaj co zase kecaj ty voe voe (Preklad:Pubertaci)
<a> A takovy:
<a> <c> Je ti vubec trinact?
<a> <d> Patnáct.
<a> <c> Co?
<a> <d> Šestnáct.
<a> Ale vypadal na lizatko...
<b> A na pohlavek.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.