Hlášky hodnocené záporně uživatelem „rosoll“

<a> sedim si na zidli v pokoji, ctu si ucebnici (zkouska za 3dny), za mnou na stole vypnutej komp v tom vejde matka, udivene na me koukne a pak se zepta: "To nejde internet?"

Komentář: at delate co delate, stejne se nezavdecite

10:15 <Zoe4ever> Mozem sa nieco spytat?
13:40 <oceans@progamingshop> Ano
13:40 <Zoe4ever> U vas sa vzdy tak dlho caka na odpoved?
17:23 <oceans@progamingshop> Ano

<on> najeď na "hlavní" a klikni na "možnosti"
<ona> jdu si vyfoukat vlasy

-!- a has quit
-!- a has joined
<a> sel jsem si pro jidlo a mezitim spad net. On beze me taky nevydrzi jako ja bez nej :)

Komentář: Zavisláci

<neefeertiti> Tak ostatně kdyby byly děti GPL, tak bychom na nich mohli stále pracovat a průběžně odstraňovat chyby. Jenže děti jsou spíš jako Windows, stojí plno peněz, věčně dělají něco jiného, než chceš, ačkoliv třeba nejsou to, co jsi očekával, tak už nemůžeš nic změnit na jejich genetickém kódu a vždycky mají mnohem větší nároky, než jim můžeš dát.

<a> tak sem prave v TV slysel o sdruzeni "Vesely duchodce"
<a> prvni co me napadlo bylo ze si zalozim sdruzeni "Pracujici cikan" :)
<b> :D to ja bych dal neco realnejsiho, treba "Pojdme naucit slimaky letat rychlosti elektrickeho proudu"

<a> Hele, co seš v keltskym horoskopu?
<b> keltskym? co to je?
<a> (odkaz)
...
<b> tak asi vrba... aspon to tady pisou
<a> Fajn, já sem smrk... nezaložíme les?

<on> Lasko ja sem te podved,moc se ti omlouvam... uz to nikdy neudelam... nechci te ztratit... odpust mi to prosiim
<ona> Hm... Tak a sme si quid

Komentář: že já radši nedržel hubu

<Royce> Tak jsem byl v alfacompu reklamovat zdroj. Vyhazoval pojistky
<Royce> Přijdu tam, říkám že ten zdroj vyhazuje pojistky, tak chlápek že to zkusí
<Royce> vzal kabel, připojil zdroj, rána jak z děla, celý alfacomp zhasl :-D
<Royce> lidi kolem výbuch smíchu se slovy "on to říkal", všude začaly pištět UPSky
<Royce> Chlápek potom neřekl ani slovo, a dal mi nový zdroj
<Royce> zítra jdu zkusit reklamovat monitor, snad si mě bude pamatovat :-D

<a> Pocuj, cital si ze madari upalili slovensku vlajku?
<b> cital a co s tym?
<a> prave som protestne stiahol a vymazal z plochy vlajku madarsku

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.