Hlášky hodnocené záporně uživatelem „rosoll“

<a> ted sem si projizdel stare citace na lamerovi a narazil jsem na tu jak si Plnt stezuje ze mu nejezdi koleckova zidle po schodech
<a> a pod tim byla reklama: Pracovni koleckove zidle-siroky vyber ptracovnich zidli za skvele ceny

<AshBird> eugenius: ty jsi z nejakeho antickeho recka nebo proc mas takovy netradicni nick?
<eugenius> AshBird: ty mas spalenyho ptaka nebo proc mas takovej nick?

Komentář: umenie reagovať...

<a> Zdar :D tak <c> dneska perlil :D
<b> :D jakto?
<a> Ten vůl šel do DVD půjčovny a čuměl tam na filmy a když se ho ta prodavačka zetala: Máte nějaký přání? Tak on odpověděl: Ne, to je dobrý.. Jen koukám co bych si večer mohl stáhnout.. :D
<b> :D:D

Komentář: Videopůjčovny už prostě nefrčí :D

<Pafka> No a dědovi zbyla kopa brambor, tak koupil prase, vypasil ho těmi bramborami a dnes byla zabíjačka... ale najednou mě po cestě domů napadla taková divná myšlenka...
<Ego> Jaká?
<Pafka> Ségra o mně věčně říká, že jsem prase a dojídání všech zbytků jídel mám taky na starost já...

<a> kolko stoji listok pre psa na autobus?
<b> tolko kolko pre cloveka
<a> ale zlavneny listok ci cely?
<c> ta podla toho ci ten pes este chodi do skoly abo uz nie

<Mates> a co kutíš krom toho že si hraješ na opravářku a pokoušíš si zpravit QIP?
<Ďula> ja si nehraju na opravařku... a co dělam? pokošim se mamce opravit mobil...

<a> Včera jsem měl tu čest, že jsem poprvý v životě viděl vystoupení této kapely, o který jsem už hodně slyšel a která se tu nejednou řešila. Sice mi ta hudba moc neříká, ale kulturní zážitek to byl pořádnej. Asi proto, že jsem měl málo upito, tak jsem pozoroval, co se děje spíš před podiem než na podiu. Moc se mi líbil pán s vlasy dlouhými, že by si s nima moh utřít zadek, který seděl na zemi, poblil si kšiltovku a pak jí dal na hlavu poblíž pařící osobě, která ji nechala kolovat. Takže minimálně další tři lidi maj dneska na hlavě dredy. :-D Za zmínku stojí ještě další pán, který se toho nebál a nachcal do reprobedny u podia. Chtěl bych se proto zeptat, jestli takhle probíhaj všechny koncerty týhle kapely?

Komentář: Njn měl by se jít podívat na Brutusy

<Terezka> Právě na sebe mažu krém johnsons baby... budu vonět jak miminko
<Last> Takže jako posraná? :D

Komentář: kámoš má smysl pro podstatu xD

<a> Ahoj
<b> Ahoj, Matýsku!
<a> Hele, nepůjdeme si hrát s vojáčkama, Jiříčku?
<b> Půjdem, jupí!
<a> A kam? Na pískoviště nebo do parčíku?
<b> Nwm... hele pudem až za plot!
<a> *LOL* xD xD xD
<a> Týjo, ty seš hustej!
<b> *ROFL* to by nám maminky daly OMGWTFLOL!

Komentář: S kamarádem v jesličkách *ROFL*

<a> Hm... mi na maturu půjčil strejda svoje kvádro, ve kterém chodí jen na pohřby... na potítku jsem sáhl do kapsy pro kapesník a vytáhl parte strejdovy ségry

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.