Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> Prej jsi dostal do tlamy :)
<b> Nó, to byla taková mezinárodní neshoda...
<b> Jsem tam chlastal s nějakejma slovákama a jeden z nich se mě ptal, jakej mám názor na slováky, jako obecně myslel. Tak mu povídám něco ve smyslu, že super, akorát mi připadaj všichni strašně sprostý.
<b> Tak se na mě všichni koukali jak na vraha a on na mě ještě "Ty kokot co to meleš?". Tak mu to opakuju, že z mý zkušenosti jsou všichni slováci oproti nám sprostý, ať se podivá, jak sám mluví.
<b> No a pak vstali, že prej dem ven. Vytáhli mě z hospody, chytli mě, dali pár facek, zaplatili a šli pryč.
<a> Vosle :D Vis ze sprosty znamena slovensky neco jinyho? :D
<b> Jo, kluci mi to druhej den taky řikali...

<a> Učil si sa?
<b> Tak trochu...
<a> Trochu je málo, málo je nič, nič je za 5, padaj.

Komentář: :D:D

<a> jdu na seznam a tam zpráva: VIDEO: Medvěděv dokonale ovládá kung-fu s tyčí
<a> si říkám hmmm..
<a> jdu tam podruhý a on je to VIDEO: Medvěd dokonale ovládá kung-fu s tyčí

<I> Žiješ? Víš, že nejsi online na FB?

<a> Kto je šaman?
<b> Praveký DJ, ktorý robí hula-hula obrovskej vatry a všetci ostatní sú z toho namäkko. :D

<ona> Vyděls někdy srnku?
<on> Jo..
<ona> Jsme jednou honily srnku
<on> A nehonily jste dřeba srnce to by bylo logičtější...
<ona> Ty seš debil

Komentář: No tak nějak se bavíme o přírodopise

<a> hochu, ten tvůj překladač je fakt supr... :D
<b> co?
<a> no , já právě dělám jednu seminárku , kde ten text překladám i do angličtiny víš?
<b> no a?
<a> no, já sem právě potřeboval vědět ja se řekne anglicky skotská banka, no banka vím to je jasný - bank, co jinýho že...
<a> bohužel, nevěděl sem jak se řekne skotská...., tak to hodím do toho tvyho překladače, dám enter...čekám, čekám...a ono mi tovyhodí whiskey!!!
<b> ha, ha,...... :D

<†·٠•●«B£»L0OS3R™BΞ)̲̅ζ«B£»●•٠·†:> †·٠•●
<Mr.BHC> co stim ?? :)
<†·٠•●«B£»L0OS3R™BΞ)̲̅ζ«B£»●•٠·†> :CO JAKO SES TU <<<<
<†·٠•●«B£»L0OS3R™BΞ)̲̅ζ«B£»●·†> :<<
<†·٠•●«B£»L0OS3R™BΞ)̲̅ζ«B£»●·†> :doprd***
<†·٠•●«B£»L0OS3R™BΞ)̲̅ζ«B£»●•†> :nejde mi otaynik
<†·٠•●«B£»L0OS3R™BΞ)̲̅ζ«B£»●•†> :nejdou ani smajlici xD

Komentář: njn tady nekdo umi s AJ klavesou :D

<PEPA> souložil jsi včera?
<> ráda bych, ale nemůžu si vybrat
<PEPA> CO
<> ;)

<PEPA> : je sára nahá?
<> je pepa kokot?
<PEPA> : masturbujes?
<> vylížeš si prdel?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.