Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> ja by som siel na prehliadku kosic na lodi, ako sa to robi tu v prahe..
<a> alebo vodny bicykel si pozicat..
<b> podla mna sa najde par podnikatelskych dusi, ktore ti to radi prenajmu:-D
<a> a par zaplavenych dusi, kt ma rozkopu, ze si z nich robim < >
<b> a jaku pekne roztiahnutu :-D

Komentář: vtip zo smutku nad zaplavenymi kosicami

<SpyD3r> jaj ze nevies co sa deje
<Dragon> viem viem
<Dragon> Evakuacia
<Dragon> who cares
<Dragon> pod dotu

Komentář: mania.

<Wissher> Prečo ti to tak dlho trvá kým odpíšeš ?! Odpisuješ mi po mesiaci
<ja> No prepáč ! Zabi ma za moju lenivosť !
<Wissher> Sorry, nemôžem. Nechce sa mi

<turca> víš co je to demižon?
<machtik> to je něco jako debil, ne?
<turca> to je debžot, vole:D

Komentář: demižon = vydutá skleněná nádoba

<Ona> ahoj, prosim te cim si meris teplotu cpu?
<On> Teploměrem...teď tě nechápu...
<On> a cpu si ho pod rameno...

<a> Pouze dvakrát jsem si přála být mužem...... po 2) to bylo, když jsem zjistila, že ten krásnej soused je teplej.

<a> tvl pockej skitam voleto vino mi dalo
<b> i ja rad vinko... ale už prechádzam ku vodke
<a> prvne vodka, pak stalinovy silzy, pak vino, pak bigshock a ted se snazim najit psd
<b> bigshock je bigcoock im yours mouth? ale nie som to ale v živote nepočul... vieš ja si radšej zacvičím
<a> tvl jj dojde jednorucni 4x 5 kg a zacinam taky cvicit ale hodne rostu boli kosti vse
<b> jj ja už rastiem pomaly ale zase stále rýchlejšie ako je normál ale cítiť kosti riadne
<a> jj boli hlavne ruce a zada. svaly dobre rostou :-)
<b> ale ja dám aj 12 kg pred 3 týždnmani som dával max. 10...tak chrbát nie
<b> mám nápad
<b> ja si vyrysujem pipík!
<a> omg

Komentář: rozhovor slováka a čecha... xxl-penis.eu

<a> Co používáš za prohlížeč?Já jedině chrome
<b> No, taky Chrome a Mozzilu...Podle toho jak se vyseru...

<Jana> a kouření ?
<b> na koureni delam moc stresujici praci
<Jana> jasně u nás si taky lidi choděj zapalovat když je někdo nasere ale co pak máme kouřit mi nekuřáci
<b> ja bych ti poradil treba hranolky
<Jana> chtěla jsem ti nahrát ale hranolkamma jsi mě sklamal

<ona> Kde by si chtěl být, kdyby si nemusel do Prahy?
<on> Jsou dvě možnosti.
<ona> Doufám, že ne v hospodě.
<on> Tak u tebe...
<ona> Jééé :-)......proč tak??
<on> První možnost byla diskvalifikovaná.

Komentář: upřímnost je zlá

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.