Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> šlo by něco prosímvás udělat, že když na nějákým serveru dostanu ban, tak nešlo by to nějáko zrušit?
<b> obchazeni banu jak jednoduche a proste staci si koupit novou sitovou kartu pac na ty se bany udileji nejvice pokud mas ban na jinou cast pc jako treba grafika ci zakladni deska tak jedine zmenit providera jinak new sitovka stoji 300kc

-!- a has joined #IT
<a> caute umite tady nekdo grafiku?
<b> nn, zeptej se na AMD

Komentář: lide.cz - když můžeme, poradíme... nebo nasměrujeme

<URIL> zitra argentina nemecko...chobotnice predpovedela nemecko...ale doufam ze se poprve splete...pica jedna...fandim argentine

<a> Miluju absorudní situace...
<b> Coapk?
<a> Měl se stavit kamarád s dvdčkem... Tak slyšim zvonek, jdu otevřít a nasobě jen saténový trencle s medvídkama. Ještě ke všemu ty dva knoflíčky co mají zakrývat to nejdůležitější nebyly zapnutý. Otevírám se slovy: "Tak co karkulko, copak nám neseš?" No tam sousedka a jestli prej nemám na půjčení dvě vejce... pak si uvědomila co mám na sobě a zeptala se jestli nejde nevhod.
<b> ROFL :D

15:11:05 <head.> sekundu
15:12:48 <head.> http://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/2010/07/
15:14:00 <head.> a aj keby to patrilo ficovi, tak mna si tym len ziskal - zdvovodnim
15:14:45 <soni.> cim?
15:14:49 <soni.> ze pral cierne peniaze
15:15:18 <head.> takto, on mal moznost ziskat 40 a na dalsi rok 35 (asi milionov korun)
15:15:37 <head.> no a on s tymto isiel aj tak do politiky, aby hajil obycajnych ludi
15:15:55 <head.> polka slovenska si z neho robi srandu, karikatury, nadava mu atd
15:16:00 <head.> on by sa na to mohol uplne vysrat
15:16:09 <head.> aj s tymi prachmi, co si asi ziskal
15:16:21 <head.> ale nespravil to...kvoli ludom
15:16:30 <head.> vies, on si ich nenechal pre seba
15:16:50 <head.> vsimol si si, ze by mal fico nejake majetky
15:16:57 <head.> vsak on byva v petrzalke v byte!
15:17:13 <head.> to predtym bola otazka
15:17:55 <head.> ale zato pravica, ked prala spinave prachy, tak oni maju ucty vo sviarciarskych bankach - tie prachy maju pre seba
15:17:59 <head.> a vtom je rozdiel
15:22:39 <soni.> heady ale si uvedomujes ze toto je na lamera?

Komentář: Ficovolic (student) - viem ze sem politika nepatri, no toto je tak epic

<a> včera u nás přestal jít proud
<a> tak si frajer řikám: pohoda, mám nabitej notas, pustim si na něm ze sítě nákej film.
<a> po 10 minutách kontolování nastavení sítě mi to došlo
<b> měl jsi jít radši ven

<R> si peru hadry :D poprve v zivote :D
<H> hovno :D
<R> a ja pica sem tam zapomnel dat prasek :D
<H> ty jses debil :D
<R> sem no :D...sem koumal ty stupny otacky a tak :D
<R> a na toto sem zapomnel :D tak to peru znovu :D
<H> tos mohl rovnou premachnout v ruce :D
<R> tak jo ale tomu moc neverim... prece jen ty trenky dostaly zahul :D
<R> 2 dny v kuse vole spocena prdel :D
<H> vsak v gumovych rukavicich jestli se toho bojis :D
<R> se toho bojim ze to nebude dost oprany
<H> ja myslel aby te to nesezralo :D

<a> vypínám se do režimu spánku.. zzzZZZ
<b> tobě už taky hrabe, vid? :-D
<c> a pak jsi ještě přemýšlel jestli se máš uložit nebo uložit jako že?
<a> jo to bylo ještě předtím než jsem se vypnul..
<d> a pod akym formatom si sa ulozil? :D
<c> jo no to by mě tež zajímalo :-D
<a> takový formát jaký jsem já ani neznáte :-P
<c> ty jsi formát jak prase :-D
<d> .pig :D
<c> <decko> dobře tyyy :-D

<a> musime vymyslet, co koupime Verci k narozeninam!
<a> co bys rikal na petanque?
<b> ona hraje petanque?
<a> zacne :-)
<b> s tímhle přístupem mi kup šprcky
<a> ok :-)

22:06 <on> jak dlouho si dneska šlapala?
22:06 <ona> pokud myslis na kole tak 40 minut :)
22:06 <on> :D:D:D:D ano,myslel jsem na kole :D

Komentář: každý chápe jinak... :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.