Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<vladik.5> - ano je to daisuke ;)
<Suzuzi> - vladik> ty trubko! Já bych tě zabila... kdybys byl pozorný, tak víš, že to psal na Chatu například !!! A když řekl, že lidi co to maj vědět to ví, tak si měl posledchnout! Teď si v tom mínusu ještě chvíli pohniješ xP
<vladik.5> - Tak je to Daisuke?

<a> Kámo, kurva¨, začínám mít rovnoměrněj ksicht. nějakej velkej týpek vyžranej týpek mi dal čelo a dělo, myslim že sem v tom byl nevině. schválně píšu ještě ted nažranej, zejtra totiž už si možná tak nevinnej připadat nebudu. uvidim. chci napsat spontáně, abych pak ponzal jestli sem fak taková nažraná piča nebo ne. nevěděl sem ¨kam jinam to napsat, do wordu by tom nebylo ono, to by nebyl jinej soudce než mě. promin za chyby. zejtra ti kdyžtak
<a> popíšů jak to bylo. zdar
<b> :-D

Komentář: :-D

<on> a to je ti super ?
<> Jo. Nikdy tam svobodně jsem se necítil. Mám chuť na litr slivovice
<on> a už víš proč sem nikdy s nikym nechodil ???
<> Protože bys furt chlastal slivovicu? xD

Komentář: Jo no, Pači :D

<a> já jsem vodníkova žena :-D
<b> nee, greenpeacačka
<a> ne
<b> ale jo :-D
<a> je sice pravda že se verlybě podobám ale fakt je chránit nebudu:-D
<b> nee, prostě jseš zelenej mír :-D
<a> tsss :-P
<b> sssssssssssssssssssssss haf
<a> mňaaau :-P
<b> haf haf bůůůůůůůůůůůhaf
<a> brekekeke :-)
<b> kvak ty bůů
<a> tvl to je konverzace hodná lamera :-D
<b> souhlas ňaf ňafiky ňaf (teplej pes
<a> :-) jsi blázen a neříkej mi krávo :-D
<b> plně souhlasím a hlásím se dobrovolně :-D
<b> bůůůůůůůůůůůůůůbrekeke (metal pičo) haf haf bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee %-) %-) %-) %-)

Komentář: Umění jazyků...

<a> no tak vcera jsme s tim <c> jen kecali a tancovali, ale jinak nic nebylo :D a se segrou jsem sla domu tak kolem 2
<b> ttj :D
<a> pohoda :D
<b> no jeste aby s <c> :D ... jsem dostala upe vybuch smichu jak ja: <a> HLÍDEJ SE PRED <c>...A TY: NEBOJ SE, PORAD JESTE DOBRE VIDIM :D

<a> ne není, prostě porušil jsi pravidla, tak za to máš trest.
<b> Tvl ale mesic xD lol vis co to je
<a> Tvl ale pravidla xD lol vis co to je

Komentář: Už byl klid...

<a> Hurá už nejsem závislej na fecebooku!
<b> To je dobř...
<a> Nezdržuj jdu na lide.cz

<a> děláš warra tanka jo?
<b> jj už mám 1800 spell power

Komentář: #Ať žijou fun servery na wow

<A> tak to seš poposunovač hoven xD
<B> cože?
<A> no že seš posunovač hoven...
<B> co to je?
<A> no prostě seš buzerant! :D

<a> divam se n nejme nsi peisy:-D
<a> akovej boec a ma piicu:-D
<b> se ucis arabsky bo co?

Komentář: divala se na nejmensi penisy

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 6 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.