Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Highlander“

<ona> hnedy vlasy, nike boty s fajfkou zelenou, kratky vlasy, bryle (desne mu seknou), krasnej usmev... takovej plysacek :)
<ona> proste mam sto chuti ho capnout a servat z neho uplne vsechno!
<on> hm, a lezi primka XB v rovine ABCD (dejmetomu ctvercova rovina) kdyz se ta primka te roviny dotyka vlastne jen v tom bode B?
<ona> co?

Komentář: dalsi den pisemka z matiky

<a> nazdar
<b> zdar
<a> tyvole to si predtav co se mi stalo
<b> ?
<a> mama parkuje, ja jdu k automatu pro listek
<a> cestou potkam nejakou zenskou s kocarkem s malym didetem
<a> ditetem
<b> a?
<b> to ja taky obcas nekoho potkam, to je divny
<a> no, to dite se na me zatlemi, ukaze na me a rekne: TATA

<a> cau, dnes jsem se pohadal s nasim novym ucitelem na Automatizaci
<b> cus. no povidej
<a> na zacatku hodiny rekl ze nam vysvetli princip dnesnich PC. zacal u 8086, pokracoval pres 286, 386, 486 a u kazdyho nam rikal kolik CPU podporovalo instrukci a tak. pak pokracoval s Pentiem a u toho zustal.
<a> tak jsem se zeptal jestli bude pokracovat pres upraveny pentium v podobe P2 atd. a jestli skonci ctyrjadrovejch intelu Core2Quad.
<a> on na to ze na vysvetleni mu staci pentium
<a> na co jsem mu odpovedel ze Pentium je uz stejne davno mrtvy a v tu ranu se strhla hlasita debata. ja mu vypravel o tom jak Intel vylepsoval a vylepsoval to jeho slavny Pentium, ze kdyz dosel s architektorou Net Burst k Pentium4 tak to byl obrovskej pruser, ze to topilo a zralo a melo to malej vykon. nacez Intel pokracoval s architekturou jader dnesnich Core atd. a kdyz udelal 2 jadrovy CPU tak vzal 2 dvoujadrovy CPU, upravil vykres a jebnul je na jeden kus kremiku a voala je z toho 4 jadro. dalsich 10 minut jsem mu zhruba vysvetloval jak asi vypada 4 jadrovy CPU, dokonce jsem mu na tabuli nakreslil jednoduchy schema 4 jader s L2 a spolecnou L3 cache a pametovej radic.
<a> po pul hodine vysvetlovani konecne lapil dech a zeptal se mne: Takze 4 jadrovy CPU jsou vlastne 4 Pentia na jednom kremiku?
<a> nacez jsem se nezmohl na odpoved :D

Komentář: kdyz zak vi vic nez ucitel

<anickasvehlova> ahojky. Kdo z vas umi zabit kapra? Potrebuji poradit jak na to. dekuju
<korunik> anickasvehlova: to máš kapří farmu či co???
-!- standa.kapr has joined
<standa.kapr> ahoj nechtěl by někdo pokecat???

Komentář: přišel akorát... xD

<a> ty vole hukot, dneska na angline sme probirali fraze a nejak sme se dostali ke queenum a ucitelka ze prej jak byste prelozili "I want to break free" a jedna blondyna - no prece "chci se zlomit zadarmo" :D

Komentář: lidská blbost je neomezená :)

<a> Mi chces povedat, ze si neni prefarbena?
<b> ee, ja som blondava od prirodzenia
<a> Od prirodzenia hore alebo dole?
<b> debil

<Sevie> ehm :D tak nic no :D ale ani jedno není těžké :D kalkulace sou primitivní, když znáš cenu a dph :D pak to jen rozdělíš do materiálu a mezd a režií :D to mám nejraději :D za 2 hodiny jsem jich udělala 14
<JayKay> a ted tu o snehurce
<Sevie> tak tedy byla nebyla hrubá mzda a z té se muselo vypočítat sociální a zdravotní pojištění zaměstnance a pak sociální a zdravotní zaměstnavatelel :D z toho zjistili trpaslíci superhrubou mzdu a pak z ní vypočítali daň, od daně odečetli poplatek za poplatníka, popřípadě děti a zjistili, kolik činila daň po slevě :D pak vzali hrubou mzdu, odečetli sociální a zdravotní zaměstnance a odečetli od toho ještě daň po slevách a dostali čistou krásnou mzdu a žili štastně až do konce
<JayKay> ode dneska nemam rad pohadky

Komentář: :)

<a> premejslel sem o dalkovym studiu, ale moje skola by na me asi hodila bobek
<b> Presne to by udelali. Tak uz to doklepej, stejne se budete ucit tak pul roku.
<a> mozna kdybych nafejkoval tehotenstvi...

<a> 17.10.08 se uskuteční poslední koncert skupiny Orlík na zámku Bílá. Předskupina Gipsy.cz

<a> Ahoj jsem 16 letý kluk s blonďatýma vlasama a modrýma očima co hledá holku.
<b> A jeje wermacht se vrací.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1603 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1908 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2259 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2464 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2679 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 11 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 11 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.