Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

19:48:26 <a> pičo dmnc :D
19:48:39 <a> to že mi mechanika nebere DVD tak to bych ještě bral ... to že mi přestali správně fungovat levý USB porty to bych taky překous ale to že když do nesprávného USB portu na pravý straně zapojim myš a do vteřiny se mi vypne noťas tak to už je fakt moc :D
19:48:55 <a> a teď záhadně pravý USB jdou obě aniž by mi vypínaly noťas
19:49:13 <b> :D
19:49:19 <b> no a? :D
19:49:22 <b> bud rad :D
19:58:24 <a> dyť to povídám :D
19:58:31 <a> piči už to nejde
19:58:37 <a> du to zkusit ještě
19:58:48 <b> :D

<monickaaa> Trojrocná dcéra mi hovorí: Maminka, hrala som sa uplne sama pexeso.. a vyhrala som!!!!

<Peter> Dobrý deň, Chcel by som Vás požiadať o vytvoreni mojej osobnej zložky na školskej sieti, pretože ju tam nemám a nemám kam vkladať práce. Ďakujem za rychlé vybavenie mojej žiadosti. Jméno: Peter XXXXXX, Obor: 2HI
<Správce> kde a kdo? Bc. XXXX XXXXX, Správce sítě

Komentář: To bude na dlouho =D

<a> Kdy máš narozeniny?
<b> 18.7
<a> A kdy máš vánoce?
<b> Co? :-D
<b> O silvestru.
<b> A ty?
<a> Někdy v srpnu...

Komentář: To je snad bez komentáře...:-D

15:52:41 <*~Ja$pEr~*> pojdeme zas pri kotelnu ptm ?:D
17:52:41 <*~Ja$pEr~*> halo Autonom:D
19:28:06 <Autonom> kedy ?
20:00:14 <*~Ja$pEr~*> už nikedy:D

<kosťo> zdar diky moc...počuj, asi, asi budem od Peťa objednávať horalky vo veľkom...nezarátam už tam aj teba? Nezobral by si kartón? :D
<docent> ne neee
<docent> to je pre mňa dosť veľa
<docent> ja som sa teraz cez víkend prežral výrobkov od Peťa
<kosťo> to vyznelo všelijako :D
<docent> kokot

Komentář: ...zhýralý, zhýralý, zhýralý..som!

12:00 <a> A tohle je kazdej den...
12:00 <a> "na disku C neni dost mista"
12:01 <a> fuck that, smazu windows a hned bude misto

<a> Léto?
<a> Podzim?
<a> Zima?
<a> Jaro?
<JarekKren> Ano?

<a> Zdarec, copak, ještě marodíš?
<b> ahoj no já marodím takovým stylem že chodím pořád do práce a jsem mimo dneska jsem šla na kravní testy nebo mě vyšly blbě a tak duž do práce nejdu
<a> Ty jsi šla na kravní testy a vyšly ti blbě? To jako jsi nebo nejsi kráva...???
<b> jakési sračky tam mám a mají podezření na mononukleozu takže kráva jsem asi 100%
<a> Doufám, že jsi se neurazila, ale když jsi to tak krásně napsala, tak jsem musel reagovat
<b> neboj v klidu... jsem pořáda unavená ale myslím že je to spíš pracovním nasazení neustále ve stresu pod tlakem kouřím hodně a pak to tak vypadá...

Komentář: Tak tyhle testy bych zavedl...

<b> a co si teda dáš?
<a> Tady je akorát dva týdny starej jogurt...
<b> proboha :D
<a> No, pozor, to není o tom jogurtu všechno....
<a> Ono je to vlastně čtyři tejdny starý mlíko...
<a> ježiš :D

Komentář: Co vzniklo, nemá s bohem nic společnýho... :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.