Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
<a> sakra neves skade mam tvoj zapalovac ??
<b> k*a a ja nemohol nic zapalit...asi si sa hral zase na macedonskeho casnika a cel si vsecko zapalovat nwm
<a> co ti je*e? nepamatam zeby som sa hral na casnika potom
<b> ani ja...ale je to mozne ked si to obaja nepametame :D
<a> jj asi hej :D :D
Komentář: rozhovor v sobotu rano o piatku vecer :D
<a> před dvěma lety jsem jsem do půl druhý do rána kodoval weby
<a> a teď místo kodování hraju Theme Hospital
<b> teď nevim, jestli je to degradace, nebo jsi s věkem dospěl :)
<bebi> mám divnou náladu
<bebi> pojď se pobít
<vojtik> jsem pacifista co má rád krev
<bebi> to sedí... uvidíš jen svou krev
<a> pred chvilou si to tu nadomnou rozdavali susedia. ocividne mam novych susedov ale podla zvukov usudzujem ze so starou postelou. a ten sused... hrozne kratka vydrz...
<a> skype...
<b> w8w8
<a> pocet minut?
<b> zachod
<a> to je string xD ja chtel INT!!!
<ona> ahoj kocurik
<ona> mam velmi dobru naladu dnes, tak pridi a ja ti splnim kazde zelanie :)
<ona> ...
<ona> no taak, co by si si prial ? :-*
<on> hmm svieckovu
<ona> dnes som sa chystala byt ustretova po inych strankach...
<on> vyzehlis mi veci???
<a> hele jak to delas kdyz mi posles odkaz na nejakou fotku ? jak to mam dat do toho odkazu ?
<b> klikneš pravym tlačítkem a dáš něco ve smyslu copy image address :)
<a> jako na ten obrazek kliknout ?
<b> jo, klikni na obrázek pravym, vyskočí Ti nabídka a tam bude něco jako kopírovat adresu obrázku... podle toho, co máš za prohlížeč
<a> hm tam nic nemam
<b> musíš :D
<a> no nemam
<a> no pockej a neni to taky tim ze ten obrazek mam jenom v pocitaci ?
Komentář: jedna skromná poznámka po 20 minutách
<a> je tu nekdo ?
<b> ne
<c> kto by tu jedol ?
Komentář: WoW General Channel
<a> nechceš se přihlásit? http://***/novy-cesky-rekord-v-masturbaci-vice-nez-8-hodin
<b> prosímtě, chuck norris se taky nepřihlásí na okresní přebor v karate ;)