Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
<otec> a, uz se vyspinkal, jastlipak neco papal?
<ja> nepapal mě sití už jen ten pohled do obrazovky, kde hektolitry krve stříká lidem z toho co jim zbylo z jejich krku... to tě potom rázem přejde chuť k jídlu
<ja> hele, a co že seš tak tichej???
<otec> no ja pracuju
<ja> tak pracuj, no...
<ja> hele a nechceš si mě autorizovat? mám tě šedýho!
<otec> je to
<ja> dik
Komentář: Takova normalni konverzace s tatikem z roku 2009
<a> no jinak mi tenhle víkend dal mnoho ponaucení - nesázet na Mohuč, protáhnout se predim nez jde clovek sportovat a nejezdit do zákazu vjezdu když jsou poblíž plicajti
<ona> budeme se mazlit ve středu zas před celou čajovnou XD
<on> no myslel jsem mazlit se na posteli, hladit atd, vedle sebe v ojeti.
<on> *objetí
Komentář: Stane se
<on> tak se nekdy domluvime a zajdem ven ;)
<ona> jj..rada zajdu s nekym neutralnim ven
<on> ja nejsem neutralni, ja jsem alik :D
<Pavel> nesnáším Dlink
<Pavel> 3x jsem se s nim setkal
<Pavel> a 3x jsem ho chtěl vyhodit z okna
<Denisa> este si to robil teraz na dialku .-ň
Komentář: Vydálena konfigurace ADSL modemu Dlink
<a> Nepřijed ti úchylný mít na ploše holku, se kterou ani nechodíš?
<b> Ne, a co tam máš ty? kluka?
<a> No, Kazmu, no...
<a> uz asi vim proc nam de tak napicu net, skusim vypnout torenty
Komentář: po hodine reseni proc de net tak pomalu
<a> Ale tak když už si na tom byla v kině, tak si nám mohla udělat kinorip
<b> jo no :))
Komentář: piráti :-)
<a> hele,prosim tě stáhla sem si písníčku,nevíš kam se mi to ukládá
<b> jakej máš prohlížeč
<a> jako hudby ??
<b> :D:D
Komentář: njn....
<a> Zkoušel si už sex po internetu?
<b> Ne, to to jakože nacpeš do modemu?