Detail hlášky #72504

<a> Ahoj, <c> říkal, že si mě vůbec nepamatuješ? I když je asi pravda, že se ti nemůžu moc divit :o)
<b> Ahoj, pamatuju se jak si behal za tou servirkou!
<a> Vida, tak <c> nakonec kecal :o)

Komentář: Evžen lovec žen

Informace o hlášce

Datum přidání: 26. 2. 2014
Kategorie: Hlášky
Autor: Kosak666 (2 hlášky)
Hlasování: KeeperX, Apophis, ladys91, Finarfin, Komunard 5 pro a suah, Radmen, Nevermore, Rupreecht, killercat, majlos91, love--sucks, czKarlos, razden, kbtmichal, arxarios, oprs, K-NinetyNine, Blast, Allka, MessY, JerichoBM, Bellatrix, kapoka, Rooza, Alf, Dx, Toblakai, Danad, CrazzYdiot, lennyd, nasty, mrmyshma, Dovi, WellBloud89, soustruh, Foxtrot, Atanono, togi, zelvak, Sobosss, Metzgermeister, bosorka, tualka, Kolouch, Bzaba, Marcus7, PikoPirat, Kwisatz_Haderach, chachan, Einherjar, Darik, PetrK, naituf, ErrorJoe, tomzi, jenist, Zuza-chan, Crazy_Ivan, puki, freaky_tomato, logout, nevim333, Wabbit, Milda90, Zelvi, Hammer, CindyChambell, Chopper911, izzi_cz, sevenjetc, Sed, Edgarix, Antik, Beerius, SkyHaven, CarpeNoctem, vinczenzo, spacimar, wegas, piol, Lukino, baffiak, robdrak, Slim2, Tutanken, xkox, Maty991, Edu, Rimmer, vasek004, drtikol, Sousuke_, Coolak, Deianeira, Altair, Schade105, despy, Stickman, Vevoda_Wolf, xammy, PL75, pute, krutoslav, kidli, Bendom, Kurosawy, M4rtin, jurda, frlo, Lorandel, MartinezZ, While, Kriz22, Najte, honeybw, toop, sasagin, WaRi, crooty, Satan__666, kapitan_vysocina, ZdenekH123, Ripper, Aggie, rain, Daysi, czebe, Smrsta, hater, DrV, matrix17, HOLAS, Flad, Juggernaut, peanutka, priba, Markuus, FrenkyB, Dyfer, bender123, fatman, subzero, tobytja, MistrBuBak, SmallMongoose, fretka323, Kukensius, ilyria, silvergold, Moskva, Mat3s_, angie-metalbee, Imzadi, Koriss, binex, Hal9000, sparasis, Kogaku, krpajda, Schmeeczko, KorYi, Annacerv, Niah, Chosen, Sniclman, Witek, h0das, genevieve, Aelin, lilo, PSK, Puni, pavelnop, TidO, mrMys
171 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,22 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:00
MessY: Prosim, bez si to psat na "fejsb...
MessY
Prosim, bez si to psat na "fejsbuk", tady to nema co delat.
Na "mínus" klikám víckrát... pro jistotu.
17:45
honeybw: Re: Prosim, bez si to psat na "f...
honeybw
Ani tam to nemá co dělat. To, že se to tam objevuje, je úplně stejně nežádoucí, jako to, že se to objevuje tady. Lidi se prostě na internetu neumí kontrolovat nebo co. o.O

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.