Detail hlášky #71384

<A> no...První zjištění Vem si něco a pojď pomoct nutně neznamená, že si otevřu pivo a začnu a povzbuzovat: "Jeď máš na to, ještě ten roh. Dobře ty" - setkalo se to s lehkým nepochopením hraníčícím s nasráním a druhé zjištění: Jsem zvědavej až uschne podlaha, jesstli bylo moudré vytírat podle obrysů ležícího psa, jestli jsem jí spíš neměl poslat na místo... - se uvidí

Informace o hlášce

Datum přidání: 26. 7. 2013
Kategorie: Hlášky
Autor: Emiel (4 hlášky)
Hlasování: Eurostoxx, staccey, xkox, cor-z, Sithorin, ScH0ll_kIll3r, Rocker-Tialk, nwkt, Apophis, konohamaru44 10 pro a steinham, PL75, hater, Eskymak, frlo, Antik, jiripudil, While, t00thy, GICaesar, Stickman, Crazy_Ivan, HateMePls, cylindr, vasek004, hafi, Metis, chachan, Chosen, Bubli, honeybw, Alf, hasa, robbo99, crooty, kbtmichal, YDraigGoch, Mermeoth, akroma, Ejmin, Zelvi, ErrorJoe, CarpeNoctem, Somme, Beerius, Hammer, Darik, freaky_tomato, sparasis, M4rtin, Myrdin, soustruh, arxarios, lilo, Dx, Correy, Taboard89, ottoflick, puki, Goodlike, AffoEx, cooly, PetrK, MessY, togi, Somik, smrduty_kojot, Edu, CrazzYdiot, Sousuke_, izzi_cz, K-NinetyNine, Sed, SkyHaven, vinczenzo, vooten, SmallMongoose, kudli, bender123, Chopper911, suah, toop, pute, nitram1234, Vevoda_Wolf, Blast, matrix17, Kogaku, Renee, Math3s, uSmlJn, Dyfer, Lorandel, piol, joocker, bosorka, wegas, Smrsta, peanutka, Frostys, nasty, LiidaS, Ozzelot, oprs, Imzadi, PikoPirat, Dovi, angie-metalbee, zelvak, tristaver, broty, majlos91, Bakys7, Cercly, Eslinecka, ladys91, popik34, mala_mys, nikaella, speedy89, Niah, mismas, Trigger, Flad, cacadore, razden, perfect, LosFilipos, manikmanik, Koriss, Schmeeczko, Marty008cz, Najte, Maty991, Markuus, sevenjetc, Puni, Eveni, JerichoBM, naituf, shine, def84, krutoslav, Jozxyqk, Psycho_O, carmine11, GRIF, killercat
138 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,71 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

15:56
Taboard89: Cože??? Jsem sám, kdo to nechápe...
silhouette
Cože??? Jsem sám, kdo to nechápe? Možná, kdyby autor uměl aspoň trošku pracovat s interpunkcí a věty by tím pádem nepůsobily jako nahodilej shluk slov, tak bych se v tom trošku zorientoval. Jenže vzledem k tomu, že autor používá interpunkční znaménka podle jakýhosi nahodilýho systému, tak to nerozluštím.
15:59
CarpeNoctem: Re: Cože??? Jsem sám, kdo to nec...
CarpeNoctem
Potřeboval se pochlubit, že má babu. A čtenáři fronty to odnesou.
16:16
Taboard89: Re: Cože??? Jsem sám, kdo to nec...
silhouette
Babu? To jsem z toho opravdu nepochopil. Nebylo by lepší v tom případě poslat něco ve stylu: "A: Hádej co? B:Co? :-D A:Mám babu! XD B: Rooooooooofl"? Bylo by to stejně vtipný a pochopil by to i takovej primitiv, jako jsem já.
00:40
Taboard89: Re: Cože??? Jsem sám, kdo to nec...
silhouette
Mimochodem, nevím, z čeho jednoznačně dedukuješ, že má babu. Já z toho jen dedukuju, že má psa a ani to není jistý. Ten pes, nebo teda spíš fena, nemusí bejt nutně jeho. Jediná věc, kterou můžeme říct je, že mu někdo zadal úkol, konkrétně že ho někdo vyzval k tomu, aby mu pomohl. Mohla to být přítelkyně, ale taky třeba matka. Nehledě na to, že to taky mohl být třeba přítel (nediskriminovat), případně kamarád, nebo kamarádka.
01:37
CarpeNoctem: Re: Cože??? Jsem sám, kdo to nec...
CarpeNoctem
Tipuju, že matce by neříkal: "Jeď, máš na to". Kámošovi by prostě pomohl, a kdyby ne, kámoš by nedělal scény. Čtyřprocentní pravděpodobnost, že se jedná o přítele, si dovolím zanedbat. Nemůžu si pomoct, ale furt mi z toho vychází ta baba...

...teda ne, že by to nebylo fuk.
20:13
claudie1: domnívám se, že v důsledku provo...
silhouette
domnívám se, že v důsledku provokování pokřikem a pivem (místo požadované pomoci) musel nakonec vytírat sám... :-) ale nepřehledné to je jak dvojkový kód...
21:39
CarpeNoctem: Re: domnívám se, že v důsledku p...
CarpeNoctem
Tak zase abych k němu byl spravedlivý...dostal úkol, který má vícero platných řešení. Že dostane sprdunk, když zvolí zrovna tohle jedno, sice mohl očekávat, nicméně primární chyba je v zadání :-)
00:34
Teramon: Re: domnívám se, že v důsledku p...
Teramon
Jak chyba v zadání? Počítám že úkol zadala přítelkyně nebo matka a tyto subjekty NEDĚLAJÍ chyby v zadání.
Ze zbytečných komentářů se mi ježí chlupy. Včetně těch na chlupech.
01:43
CarpeNoctem: Re: domnívám se, že v důsledku p...
CarpeNoctem
Jo. A teď tu o Karkulce? :-)
02:17
mala_mys: Re: domnívám se, že v důsledku p...
mala_mys
Podle mě teda nesplnil tu část "pojď pomoct". Možná se o tom dá polemizovat, ale já povzbuzování nepovažuju za pomoc.
14:10
Emiel: Abych to uvedl na pravou míru:
silhouette
Abych to uvedl na pravou míru:
1) Příspěvek je překopírován z komunikace bez jakékoli změny, aby se udržela autentičnost. Tudíž v něm jsou autorovi chyby v interpunkci.
2) V první části zjištění se jedná o to, že otec požádal osobo označenou jako <A> o pomoc s vytírám, ale podal to zrovna ne dostatečně přesně a <A> toho využil, že si otevřel pivo a šel ho podpořit. V druhé části byl líný odvelet psa a tak tím hadrem vytřel kolem něj.

Toť asi k celému příspěvku i s vysvětlením. V té situaci, kdy jsme to řešili, mi to přišle vtipné. To je také důvod, proč jsem to přidal.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1290 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1595 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1946 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2151 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2366 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

Zelvi
včera

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 4 dny

K hlášce #39999

HA! 15 let a tohle AI už je prak

Tapir
před 4 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.