Detail hlášky #64646

<a> budu klepat dokud mi neotevřeš!
<b> a co když mě to nevzbudí???
<a> tak se opřu o zvonek!!
<b> a když mě nevzbudí ani to???
<a> tak tě jebu!!!
<b> mám takovej pocit že ani to mě nevzbudí :D

Komentář: ach ty české dvojsmysly :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 26. 9. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Kubisko7 (2 hlášky)
Hlasování: lenic-ka, Andysik, starbuck, mdonaat, Derrotado, monica03, noonick, TT1905, indigomejor, Tolsimir, Eurostoxx, WaDa, Piskvor 13 pro a Micha, Teramon, screen, freibo, Rattle, Rudla, soustruh, While, doombo, ubozak, queeny31, bosorka, kecal_op, alaqella, Wendigo, Rimmer, sevenjetc, popik34, Bendom, Smrsta, Paskl, Scr1899, deemarc, GICaesar, Justice, PSK, PinkFOX, scarlaxx, Danny991, Swoopy, sliwowitz, Nevermore, MartinezZ, Cereal, mugli, cha4ser, Eisenheim, miloso, Svorrok, andyo, Vevoda_Wolf, nitram1234, kafcak, chernobyl, Michalowic, Tutanken, anezkaceska, hasa, izzi_cz, Hammer, Wolfeek, excimer, crooty, maara, Ellrohir, Kolodej, redog, Diplomat, Maty991, Remetak, Alf, pan_Inkognito, Somzmeteny, Kriz22, Funin, selmi, mysmff, DARTHPraetorian, Marcus7, 8laz3r, Flyer, booxly, MKlein, mmkk, Ondruch, Rimmoncze, Suerte, OverdoZz, TolSinion, Montechito, fixka, Maerlyn0, vasek004, wegas, Kisamius, Lorandel, Moskva, sir_johny, Slim2, Inf1n1tyy, 11wizards, Bakys7, Ryom4, Lookas, DeeDee, Myrdin, w3m, Ejmin, Sha-a-kaa, MistrBuBak, Foo_Fighter, HateMePls, Altair, alexlea, Harys, zakolu, kbtmichal, barney33, Tannie, SPOK, trepka, perfect, zelvak, Frostys, grysom, RiBo, riddick09, jezzy, arxarios, Baris, WellBloud89, tomzi, MallBare, hasahm, M4rtin, Highlander, Gasert, bradl3y, MegaCHLUP, smrduty_kojot, kapriiik, Sotna[A], DarkDream, Finarfin, ememtal, DarkAngel, Atanono, icy, Lore-ley, angie-metalbee, sangrila, kapoka, Nojne, peanutka, freaky_tomato, Schmeeczko, Schrodinger, Witek, Universal, Mysharr, tik-tak-cz, Coolak, woski, iNs3cT, tristaver, Ripper, hAssassin, bee, HOLAS, voda, Addie, Dovi, CrazzYdiot, q, Snake, DarthOptimus, LukasK, Beezer, despy, def84, Loxcom, Yukina, t-fuse, JarousFCB, hmmc, bugme, Cureman, Awenis, SkyHaven, LittleOmig, rain, PHiLiPZ, genesiss, pavelnop, Kogaku, aewin_cz, hellequine, Petriik, steinham, Tikov, Blanch, DAran, kuras, s1mp1, RastoS, Dalaren, Kawka, aiwi, Schyzis, Crazy_Ivan, fifik87, YDraigGoch, cluso, Doktor, lentiilka, Puni, Somme, suah
208 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,47 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

14:12
Aggie: Dvě citace za jeden den se stejn...
Aggie
Dvě citace za jeden den se stejnou "pointou"? Fakt? Vážně? Opravdu?
14:13
Teramon: Re: Dvě citace za jeden den se s...
Teramon
Asi když byl autor malý tak mu říkali, že opakování je matka moudrosti.
Ze zbytečných komentářů se mi ježí chlupy. Včetně těch na chlupech.
17:24
Kisamius: "A jebe B"
silhouette
Nechci spekulovat, mám pocit, že autorem obou výroku typu "A jebe B" je jeden a ten samý člověk.
Pak, protože jsem se s tím jinde nesetkal, nemůžu než říct, že považovat fráze typu "A jebe B" za obocně používané a přijatelné (v takovém smyslu jako jsou zde použity) je chybné.
Proto se zde nejedná o dvojsmysl, protože "A jebe B" fráze nemá ustálenou sémantiku. Jde zde pouze o špatnou syntaxi fráze "A jebe na B" (která znamená vpodstatě vykašlat se na B), která zapříčinila, že "jebat" je zde chápáno ve svém elementárním význam.
Tedy celý výrok "A jebe B" je ekvivalentní pouze k výroku "A má pohlavní styk s B" a výrokům ekvivalentní k výroku "A má pohlavní styk s B".

Pro ty, kterým se to nechce číst: Blbost -.
21:26
Schmeeczko: Re: "A jebe B"
Schmeeczko
Tvý elementárnosti jebu, jelikož to "na" se dle mejch zkušeností taky vypouští a já už slyšel různý obměny výroku "Tohle jebu..." apod. ;)
Tepichovo písmo bývalo tučné a Zidane tu býval. Opravdu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 48 minutami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.