Detail hlášky #60843

<Ota> docela fajn den od rána :-) tak jsem zvědavej kdo se mi ho pokusí zkazit :D
<Patrik> Vždycky se nějaký blbec najde... ;-)
<Ota> to máš pravdu a co ty vůbec? Jak žiješ?
<Patrik> No, tak vtipných komentářů bylo dost... Di do p*dele...

Komentář: ...našel se.

Informace o hlášce

Datum přidání: 25. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: djklark (1 hláška)
Hlasování: Kaali, Gobledon, Kouty, Pajinka285, trainmaster 5 pro a bosorka, Alf, Lucker20, Swoopy, lucyen87, xxkenny, selmi, Queller, tepich, Melian, Mairiel, tristaver, Raky, Carido, OldSchoolLamer, HateMePls, wotas, Ripper, Blast, nitram1234, Blanch, LittleOmig, pavelnop, SkyHaven, Myrdin, angie-metalbee, frlo, Sed, Yukina, Highlander, Frisbeeman, bady, freaky_tomato, pk1w5, M4rtin, Widzney, ubozak, psykkoman, Frostys, Wendigo, GRIF, pretik, pan_Inkognito, Zuza-chan, Ondruch, scarlaxx, Mamuth, Markuus, maska, Keeehi, Hammer, rendlik, Bakys7, t00thy, CIMBI, Funin, kuras, Schmeeczko, vinczenzo, Matrin, miloso, Marcus7, Hroner, Maty991, Kogaku, soustruh, chachan, Borghal, broty, krutoslav, kantare, Winters, Witek, Zina, Mania, Sha-a-kaa, Bori5, Tutanken, Sniclman, Math3s, Org, Vevoda_Wolf, Doktor, teye, Altarin, Foo_Fighter, Harys, alaqella, xkobram, queeny31, MistrBuBak, vasek004, Slim2, Somzmeteny, wegas, kecal_op, Santiago-san, Traitor, huhulesny, Diplomat, tomaspzkp, Dani_California, lerra, Nevermore, snail, riddick09, DeathsDream, Francys, Potkanice, Jinax, suah, MartinMasor, crooty, Zwelik, Inf1n1tyy, masozravapalma, Johny--X, fatman, Lorandel, Weatherman, tubler, Fenris, Danny991, Moskva, Croco, zuzka2727, bradl3y, w3m, Wlk, Dzejna, Gregor, Puni, perfect, Neuromancer, popik34, crow91, killercat, Sotna[A], kapoka, iNs3cT, SpeOp, Niah, mesie, dancfeb, _k_a_c_, sevenjetc, mickelangello, rain, DarthOptimus, Pooka, hmmc, shitman, DARTHPraetorian, YDraigGoch, too_sick, zelvak, NaxashiDifisine, Rimmer, kbtmichal
159 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,31 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:58
Sniclman: Nenapadá mě jediný důvod proč by...
Sniclman
Nenapadá mě jediný důvod proč bych si měl že je tahle citace zábavná.
Šnícl smažený, dělá děti blažený...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.