Detail hlášky #32265

<a> Petrišo, dávaj House
<b> jo dík, doufám, že mi půjde nova
...
<b> problém číslo jedna: nemůžu najít televizi

Informace o hlášce

Datum přidání: 30. 3. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, Raky, Radek9, love--sucks, Cejda, Sargon, PavlinII, ScrappyCoco, Acorp, Alf, ubozak, hasahm, Slay, -TooM-, Danik02, Wauder, Finer5950, w3m, nOObiCZek, saft, Cinvor, Sh4d0W, Jadro007, corwin_x, kollma, blueW200, Lur_Raven, Joanne, pali6, 3niti, RodneY, Martincz, B-ree-m, Waco, Snowy, Renee, Derfight, oOJoKeROo, Danol, ACvO, simpanz21, Speedlo, Lecco, DMRaper, GH0ST, Liman, qwertzuio, Inf1n1tyy, wegas, arain, Eveleenca, jerzi, Mirator, riwy, Severina, OpaGe, Cooler, fatalixi, tomikdvorak, SkyHaven, abouttabs, tomzi, Orlan, Hammer, Mysharr, Schyzis, Wimpo, blow, Mackie, Defmodus, Thargas, miloso, Skay, Sobosss, Traitor, dwander, Derevin, ajwn, DMDave92, ninny, zgrossl, Gorkil_the_goblin_king, kudli, Aya17, popik34, DragoonX, yannush, sirarag, AMD, dorry, Polymorph, Numerion, Reiki, domvala, Fatal1t, prontosaur, Bart, anezkaceska, Denebola, gensilver47, Marcel230, e-litt, Snake, marhole, incucu, lerra, JiMi89, Miss_Amazing, cloxy, besanek, McBobr, chylex, soony20, Lugi, Winters, Matesss, JerichoBM, fabiocz, Morv, blackdemon, Shark94, genius920308, TheKuba, lenic-ka, srobka, Liquor, SidiusM, Ondruch, Nyan, CTZ152, Nekromancer, Haja024, Leanne, repley, czKarlos, yackiee, Bety888, vi_ki, jfk, Mokr32, zelvak, Deefik, tommander, Euriass, jksdf, JohnyWhooof, kantare, crooty, Lei, Eveni, DJ307, Shawn94, soustruh, Herda, vasek004, Metlina, zzuzi, Accept, Meimei, Katand, herodes555, RolincMichal, Witek, Awenis, ciakval, If-if, Lida79, Cercly, bkbosorka1, inkara, rendlik, Goues, shitcool, CesnekGyrosMladsi, tobytja, Ciko, Metodej, Mango, Skallpell, Dended, tik-tak-cz, Pajasas, anela, Korialis, exefieses, Gego, Ripper, Highlander, Kethryn, Lothaire, DARTHPraetorian, jurda, aewin_cz, Aggie, Zelvi, wax07, Andysik, Metzgermeister, STFU, BahnoCZ, Rocker-Tialk, Keeehi, Marcus7, Maty991, Sejsel, Kagero, aalfred, 3wl4k, calexman, freferg, Anfy, PatchmaN, vaevictis, Orcist, Niika69, ScH0ll_kIll3r, ladys91, Gasert, kabakov, Banan, staccey, sendvo, Jumbo, Einhasad, Deianeira, chudst, Metis, Komunard, KorYi, Apophis, marsu7, jezzy, Lorandel, oprs, Rimmoncze, Kwisatz_Haderach, Hervir, Foxtrot, SantaSatan, Stickman, Schade105, Danad, TidO, bumbik, czaki, Bumerank, WellBloud89, TuzkaDruha, Petrziczka, Cihak, Komaar, kuxa, Imzadi, Elisabetha, despy, lennyd, Finarfin, GorTavaro, Annacerv, Elgurth, Somin 877 pro a beorn, Tinnarr, fernet, Ptolemaios, Moneta, Pajusa, pitufo, Kogaku, Los, lilo, BMJackal, Majesty1982, EliEli, pavelnop, teye, kuras, bosorka, jursmi, queeny31, Cassidy, tristaver, barney33, freaky_tomato, albona, Wery, VeeVee, Darkk, PinkFOX, p858, sarger, kbtmichal, bukanyr, Ejmin, vinczenzo, smrduty_kojot, Vidlos, ScOrPiOn9, kapriiik, HateMePls, hanes87, Altair, scarlaxx, matrix17, FrenkyB, Vincent, honeybw, TomEF, DarkAngel, petya, Milhauzz18, Bazim, brutal_revenge, S1mon, Nevermore, Mari05, MistrBuBak, Toblakai, psychous3, piol, killercat, CarpeNoctem
384 proti
V oblíbených: Sh4d0W, Lucylle, nonsalant, Fan_TeR, Zelvi, marsu7, bumbik, TuzkaDruha 8 uživatelů
Oblíbenost: 66,95 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

22:30
LuciusMare: jasný plusssssssssssss :D
LuciusMare
Tak to mě položilo,kdyby to napsal jen o trochu jinak,jen bych to přešel ale takhle je to úžasný! :D
00:28
mixer: ?
mixer
Asi už jsem unavený či co, ale nějak mě to nerozesmálo... za mě -
Nos to v kýblu a piš to hráběma...
07:22
PiKey: šťastné to petriša
PiKey
šťastné to petriša
ředitel zeměplochy
08:32
Hanzik: Lol
Hanzik
Taky běžně ztrácim televizi ...
The cake is a lie
09:04
Eduard: Přenosná LCD
Eduard
Taková ta malá přenosná kapesní LCD televize v přechodném bydlišti by dobře vysvětlila obě věty od B. Kdo někdy používal přenosnou televizi s prutovou anténou ví, jak se občas honí signál, a ty LCD televize jsou ve složeném stavu tak malé, že není problém jí mět dobře založenou, zvláště na místě, které obývá víc bordelářů než 1.
Proč bych se měl divit, když blbost je věčná.
13:47
LuciusMare: Re: Přenosná LCD
LuciusMare
ono to spíš bylo vtipné v tom že to vypadá jako kdyby b myslel opravdovou,dva metry velkou krávu :D
20:06
Scartty: Re: Přenosná LCD
silhouette
Asi tak no ... za mě +
Nejdřív flákání po ránu, potom lehárko odpoledne a pak si dáchnout před hlavní večerní zevlovačkou. A. J. Rimmer
09:28
Enjoyek: to se stane tak
silhouette
to se stane tak, když lidi stěhujou ;-)
20:26
Ripper: TV
Ripper
Staci mit televizi v ntb a pripojovat antenu s DVB-T dekoderem pres USB, to se pak taky blbe hleda.
I can, but I won't
22:32
Cassidy: Tady by komentář bodl;)
Cassidy
Tady by komentář bodl;)
42

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.