Příspěvky uživatele „qil“

Tak třeba toto konkrétně není mo...

Tak třeba toto konkrétně není moje zkratka. Je to zkratka v mém okolí hojně užívaná tak se omlouvám, tot je ovšem jako s každou jinou zkratkou, že zrovna vy nebo já nějakou neznáme, neznamená že je nová nebo ted někym vyprodukovaná

Jaká faka? ..jestli myslíš "face...

Jaká faka? ..jestli myslíš "face" tak to je facebook ..kdes vzal "faka" to opravdu nevim

takže přirovnat holku k mrtvemu...

takže přirovnat holku k mrtvemu kusu masa = roštěnka je v poho
...řict klukovi "Vole" )což holky použivaj v dnešni dobe bohužel pravdepodobneji časteji než kluci :( ) je v pohode...ackoli vul je vykleštěnej bejk a klukovy by to taky nemelo přijit zrovna košer přirovnani :)
ale nazvat holku kundou což se všeobecně bere spiše jako uznani mezi mužu to je špatně? :)

ale ledi...

Lidičky lidičky .... kroutim nad tim hlavou, přečelt jsem veškere přispevky a popravdě někdy sem se sam sebe ptal jestli ti co by vraždili řidiče za rychlou jizdu nejsou sami děti nebo oni "dementi" ...ja jezdim svižně ale bezpečně, v obci dodržuju ale na dalnici když jedu domu pozdě večer nebo brzo rano, taky rad dupnu autu na krček a pospicham za teplou postelí a ted mi poveste taky by ste mě zastřelili?... ten co byl <b> rozhodně pokut jel někde z okoli jak je v komentaři tak tam asi předpisove nejel za to ja znam spoustu lidí v mem městě kteři jezděj jako kreteni a vypatlana hovada, ne jednou někoho sejmuli a ne kuli rychlosti ale třeba jen že nedali přednost, nedali blinkr nebo ho ten dědek dal na kruhači zkratka brzo...a vedšina byla duchodci...viděl sem i zbořenou policejni oktavku a docela by mě zajimalo jestli ten policajt platil pokutu...btw jen mimochodem tady kdosi psal že někdo zbořil 2 auta poměrně rychle za sebou....kde byla ta slavna policie ktera by mu sebrala papiry a napařila mu takou basu že by se mu auto zprotivilo no?....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.