Příspěvky uživatele „Trillian“

1 2 »

a) nechápu, proč by B měl být pr...

a) nechápu, proč by B měl být prasák za větu "Co že to děláš?"
b) za tu první větu je A prasák, úchyl a psychopat
c) proč A nenapsal: "Zrovna hladím psa."?
d) proč by A vůbec psal kamarádovi, že hladí psa?
e) mínus

Mě nejvíc pobavilo to "až začne...

Mě nejvíc pobavilo to "až začne vidět". Je to dítě, nebo kotě? :D

Re: Nevěřim! Takhle blbý lidi ne...

Nesmysl. Kdyby byla takhle blbá, tak tahle výmluva zabere i v tý hospodě...

Báječné! Teď se sem začnou přidá...

Báječné! Teď se sem začnou přidávat hlášky typu:
<a> Ahoj vojto.
Komentář: Ano, vojta se píše s malým v.
Opravdu si myslíš, že to někomu s IQ vyšším než 50 může připadat vtipné?

Páni, to je ale super úžasná nej...

Páni, to je ale super úžasná nejlepší hláška, co jsem kdy viděla! Ale musím říct, že bez těch posledních dvou řádků bych ji vůbec nepochopila. Ještě kdyby tam byl komentář: :D:D:D:D, tak dám určitě plus, takhle trochu váhám...

Jsem si jistá, že to je komunika...

Jsem si jistá, že to je komunikace přes internet. Mimochodem to, že b a c jsou kluci, NENÍ třeba podotknout. Ten mínus bych ti dala tak jako tak.

Re: Když chce člověk telefon a n...

Podle toho, jak a co píše, bych to brala taky. A to IT opravdu nejsem. ;)

Re: Já tomu opravdu nerozumím! K...

MělA! :D Samozřejmě, že se mu odměním. Má u mě jeden pangalaktický megacloumák. :)

Re: Já tomu opravdu nerozumím! K...

Moc děkuji, už je mi ta pointa naprosto jasná. Jen co se doválím smíchy po zemi z tak dobré hlášky, náležitě autora ohodnotím.

Já tomu opravdu nerozumím! Kdo m...

Já tomu opravdu nerozumím! Kdo mi to vysvětlí, bude náležitě odměněn.

1 2 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.