Příspěvky uživatele „Zelvi“

Re: jo a Michal si to určitě nec...

Já se neumim učit, víš? To je ten problém. :D

Re: jo a Michal si to určitě nec...

Želvička sice vidí, ale má za 48,5 hodiny zkoušku, na kterou naprosto nic neumí, takže trochu nestíhá.

Re: jo a Michal si to určitě nec...

No to by se ti (vám) tak líbilo, viď? :D Ale nic nebude, zadek jsem neposlala ani drahému Oslíkovi (a že je dolňák), smůla, hoši. :p

Re: jo a Michal si to určitě nec...

Sova nakopnutá z důvodu přílišné ukecanosti? [:

Re: jo a Michal si to určitě nec...

No, já nevím... radši. :D Ale rozhodně je větší, než by se slušelo a patřilo (i když, aspoň jsem hruška a ne třeba jabko).

Re: <a>Ucim se,nohy na stole a p...

Je jenom zloun, a na mě hodňoun. :D
A se soukromničením se nic dělat nebude. ]:) A krunýř mi taky jen tak nikdo nevezme, tsche.

Re: <a>Ucim se,nohy na stole a p...

:D Díky, Sovo, tomuhle se budu smát ještě večer.
Ano, mám v životě trochu moc zvířat, a už ani kamarádi se v nich pořádně nemůžou vyznat. :D A má to něco společnýho s osobností, anžto často rád říká, že je nejzlejší na celým světě... a já mu pak oponuju, že je to ten nejhodnější zloun, takže z toho to vzniklo.

Re: <a>Ucim se,nohy na stole a p...

Ale Krokodýle, nemůžeš je sežrat! :D
Prej Ijáček, řekl mi naivko, na to má právo akorát Hroch! [Nejlepší kamarád, trochu úchyl, s hroší kůží, v podstatě pro mě je něco jako brácha. (Protože proč si neudělat rodinu z kamarádů, když vás matka vyrazí z domu.)] :D
Zloun je pěkně prosím můj drahý oficijélní přítel.

Re: <a>Ucim se,nohy na stole a p...

Hádám, že nepotřebuje, na všechno si dokonale odpoví sám, to už ani nemá cenu mu něco říkat. :D
Však já si ho taky nevybrala, to on si vybral mě. :D Stejně už mám kolem sebe těch zvířat nějako přespříliš, ačkoliv mému drahému Oslíkovi jsem tudlenc napsala, ať chcípne, a on tý doby je lehce chcíplej, ale pořád mám svého drahého téměř legitimního Zlouna...

Re: jo a Michal si to určitě nec...

Koukám tebe očividně hodně baví zvyšovat si počet komentářů. :D
A želvička má moc velkej zadek, ten by se ti nelíbil.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.