Příspěvky uživatele „Zelvi“

Re: Mno

Tvl, sovo, ty seš fakt starej. :D

Re: Nechápu, jak se může bát, že...

Byl jednou jeden trpaslík, a ten nemohl mít děti. Tak šel za nějakou čarodějkou a ta mu řekla: "A papáš křen?" "Papám, papám." "A strouhanej?" "Néé." "Ale to musíš!" Tak se trpaslík vrátil domů, ale po čase přišel za čarodějkou zase. "A papáš křen?" "Papám, papám." "A strouhanej." "Papám, papám." "A s *?" "Néé." "Ale to musíš!"
Takhle se to opakovalo pořád dokola, až se ho jednou čarodějka zeptala "a poslyš, trpaslíku, seš ty vůbec ženatej?" "Néé." "Ale to musíš!"
Dík, sovo.
Tohleto jako písničku jsme občas zpívali s mámou u ohňů.
A teď mi to zní v hlavě a já tě nemám ráda, protože mi to připomíná mámu.

Re: Asi nikdy nehrál wowko nebo

Jenže to jsou MOBA, a ty já nerada.

Re: Asi nikdy nehrál wowko nebo

Jak u čeho, ale třeba u Hearthstonu, ačkoliv je F2P, tak je bez karet (který můžeš poooooomalinku sbírat, nebo nakoupit za real money) celkem dooost obtížný se dostat někam vejš. (Ačkoliv ono to přiřazování soupeře je taky na hlavu, já mám např. skoro basic deck a ono mi to hodí někoho, kdo tam má 10+ craftable legendárek?!) (Ano, je mi jasný, že teď zas nikdo nebude vědět, o čem to sakra melu. :D)

Re: jo a Michal si to určitě nec...

Děkuju. [: Střídá se u mě motivovaná fáze s rezignací, teďka jsem celej den nic neudělala, takže to bude zajímavý.

Re: To myslíš vážně?Přidání té c...

No, a teď bych ráda věděla, jestli jsem to právě podepsala, nebo jestli jsem právě dala krokoušovi souhlas k sežrání nebohé sovy.

Re: To myslíš vážně?Přidání té c...

Ale krokoušku, ty seš přece svéprávnej, tak nepotřebuješ povely, ne?

Re: To myslíš vážně?Přidání té c...

Díky, baffe. :D Kde můžu tohle prohlášení podepsat?

Re: jo a Michal si to určitě nec...

Jo, už vidim, jak dostanu otázku "vysvětlete Coaseho teorém/Nashovu rovnováhu a uveďte příklad" a já tam vymyslim totální nesmysl. :D (Ne, kecám, napíšu tam 42.)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.