Příspěvky uživatele „Nadneseny“

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Re: Mě to celkem pobavilo, ale ten k...

Většinou lze u komentářů (i dementních) pochopit, co autora vedlo k tomu jej tam vložit, jaký cíl tím sledoval. Ale tady? WTF?!!! Jinak hláška celkem fajn.

Re: Plus jen proto, že už jsem t...

Když se večer vrátíš, tak myslím zjistíš, že v TV už je toho o Havlovi méně a další den ještě méně. A ty s****y, které jsi zplodil o zákoně si laskavě strč za klobouk (aspoň Ti bude hezky vonět). S tím zákonem lze jistě nesouhlasit (a to z mnoha hledisek), ale to, cos z toho vyvodil Ty, je fakt blábol.

Re: Vždycky, když se tu narazí na to...

Já jsem chodil na gymnázium a učitele jsme "profesor/ka" oslovovali - ale skutečně nikdo z nich to nevyžadoval. Je to prostě o zvyku. Jedna spolužačka používala slovo "učitel/ka" a neměla jediný problém.

Re: Jo a ona je učitelka, nie profka...

A co takhle si pane kolego uvědomit, že slovo "profesor" je homonymum? Je to asi na stejné úrovni, jako by ses, dozvěděv se informaci, že studenti bydlí na kolejích, začal rozčilovat, jak je to možné, že jim musí být zima a musí furt uhýbat před vlakem.

Re: Plus jen proto, že už jsem toho

Tak si vypni TV a internet a běž na procházku do lesa, chytráku!

Slovensko?

To jako Horní Uhry?

Nechápu tu pasáž o vesmíru, ženě...

Nechápu tu pasáž o vesmíru, ženě a životu. Prosím o vysvětlení autora nebo někoho, kdo to pochopil. Děkuji.

Re: Vau!

Nehledě na to, že s trochou flexibility to klidně mohl vydávat nikoliv za trapas (mimochodem, ono to stejně nijak moc trapné není), ale za svůj kumšt.
Já třeba často používám větu: "Pokusíme se zaplatit." Je celkem sranda pozorovat, jak ti číšníci vždycky mírně znejistí :D

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1596 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1901 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2252 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2457 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2672 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 4 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 4 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 78 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 78 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 78 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.