Příspěvky uživatele „nakopnuta_sova“

Re: škola

Taky si - a to jsem věřící - nejsem jist, zda náboženství patří do veřejných škol. Pokud, tak jako nepovinný předmět.
Vzpomněl jsem si na Simpsonovy a díl, kdy Flanderse udělali ředitelem školy. Přál žákům Bohem požehnaný den a inspektor nadskočil: "Bůh do veřejných škol nepatří!...stejně jako fakta do organizované víry!"

Beru, že Bible je součástí starověké literatury a základy by se znát měly. Ale fakt bych ji jen naťukl právě proto, že je to hlavní křesťanská kniha.

A ono dříve či později stejně bude zle, až se nějaký nejspíše muslimský student ozve, že se odmítá učit o Bibli, že ho to uráží a že za to, že neodpoví na otázku z Bible, přece nesmí dostat pětku, protože by to byla diskriminace z důvodu náboženství... očekávám to, ale doufám, že se toho nedožiju.

Re: škola

Proč tak daleko? Ať si počká, za pár let bude stačit Německo, Francie nebo Švédsko...

Re: škola

Neboj, základy koránu se časem učit budou a nejenom základy, když sleduju směr, kterým se Evropa začíná ubírat...

Komentář rack vs. racek budiž. N...

Komentář rack vs. racek budiž. Někoho by to netrklo. Mě zas netrklo, co mají být "accrualy" a musel jsem si to vygooglit. Takže ono to není jednoduché, rozhodnout, co je nejlepší dát do komentáře. Možnost "nedat tam nic" je sice často též nejlepší, ale tentokrát ji pomíjím.

Re: To te nekdo zamestna v kancela

Cigán, co děláš?
Dyk, v kancelári!
Cože? V kanceláři? A co tam děláš?
Podlahu betónujem!

Re: jo jo, její spořič musel být...

Už si to sice nepřečteš, ale: Psal to v dubnu. Pokud má narozeniny v březnu, bylo mu čerstvých čtrnáct a přitom byl v sedmičce zcela dle normálu. Pokud vím (a není-li nějaká výjimka pro geniální děti), do školy jde dítě, kterému je nejpozději 31. srpna 6 let. Je-li zářijové či později, už by mělo jít až ve svých skoro sedmi letech. Výjimky jsou samozřejmě možné, v tom se nevyznám.

Re: <a>Ucim se,nohy na stole a p...

Takže nejíst koťátka, píšu si...

Re: <a>Ucim se,nohy na stole a p...

To by nemuselo, předpokládám, že všichni zúčastnění této debaty a nejsoucí želvička by tím více či méně zkrásněli, já teda určitě. Ale zase být ženská... no nevím, představa, že do mě chlapi něco strkají, se mi teda moc nezamlouvá, ale to je asi tím, že jsem chlap a vidím to z pohledu hetero chlapa :-)

Re: cital to niekto?

A to leštění svícnu předpokládám MÁ být to, co mě napadlo jako první, já říkám spíš leštit bambus? Zdá se, že

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1684 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1989 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2340 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2545 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2760 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

kevin365
před 8 hodinami

K hlášce #73974

2 a půl roku od přidání hlášky?

tms
včera

K hlášce #5338

Re: no tak jedina Elis, ktoru po

nakopnuta_sova
před 29 dny

K hlášce #69437

Re: a co to teda je to "šukat"?

nakopnuta_sova
před 29 dny

K hlášce #69437

Re: a co to teda je to "šukat"?

nakopnuta_sova
před 92 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.