Příspěvky uživatele „Zelvi“

Re: Newspaper je časopis? Co se

Vidíš, sovo? Já psala, že se stěhujeme. Tudíž ne že jsme přestěhovaný. A jak možná víš, stěhování je dlouhodobější proces.

Re: Můžu brblat?

Ne, Želvička se bude stěhovat dneska a zejtra. Já někde psala, že už jsme přestěhovaný?

Re: Můžu brblat?

A jasně, že to nebude až tolik vadit, protože tam se ty akce aspoň nedějou pod otevřeným nebem a v cestě je pár baráků, ale stejně. Zlatý vesnický cirkulárky.

Re: Můžu brblat?

Jo, bohužel. (Mimochodem už tam zase hrajou, přestože program má začínat až ve 2.) A náš novej byt je vzdušnou čarou asi 200 m od O2 arény... chjo.

Můžu brblat?

Můžu brblat, mám tady rámus z Holešovickýho výstaviště.
VŮBEC TO NENÍ SKORO STEJNÝ JAKO VŠECHNY TY HLÁŠKY "<a> právě poslouchá stopa 2" "jéé to znám".

Re: Newspaper je časopis? Co se

Myslim obecně. V Praze asi už zůstanu, lebo je tak velká, že jednotlivý části se od sebe lišej pomalu jak města, ale kdo ví, třeba se taky může stát, že se vrátim do rodné dědiny a bude.

Re: Newspaper je časopis? Co se

Hele, já si doma od jistý doby nepřipadám nikde (poslední zbytky toho pocitu mám u babičky), takže proč bych měla zůstávat někde, kde se mi nelíbí? [:
A co se týče Hradce, byla jsem tam jednou a to ještě jenom doprovodit mámu do školy, takže neříkám nic.

Re: Newspaper je časopis? Co se

To máš recht. (Akorát ty Sudety jsou moje rodný místo, většinu času jsem fakt přebývala kousek od Perníkova.)
Vtipný je, že se teďka s drahým z Troji stěhujeme do Libně a on si maluje, jak tam budeme 5, 10 let... a já na jednom místě vydržim tak max. tři roky, pak už mě to fakt nutí vypadnout zase jinam, takže do bude doost zajímavý.

Re: To už je tak starý, že už se...

Želvička většinou taky potřebuje spát, akorát dneska v noci to nějak nestihla (jenom asi na tři hodiny)... ať žije kombinace lenosti a zkoušek.

Re: Newspaper je časopis? Co se

Jo, protože jsem tady brblala a stěžovala si jednomu doktůrkovi na nemocnici. :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.