Příspěvky uživatele „Zina“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: Problém této citace vidím ve...

Ano, tato dedukce je jistě správná. Nicméně bývá dobrým zvykem, že mluvčí (autor, vypravěč) označuje osoby ze svého pohledu. Z pohledu vnučky je dědova dcera matka nebo teta, nikoli (její) dcera, z pohledu matky je děda vnučky otec nebo tchán, nikoli (její) děda. Buď jsou aktréry děda a dcera autorky (tedy dědova pravnučka), což je velmi nepravděpodobné, nebo je to napsáno opravdu nesmyslně.

Re: Nechápu, co by mělo být vtipného...

Nevím, co by mělo být k smíchu na tom, že se cizí hloupost (a vulgarita) množí.

Re: to je fajn

Pozor, to může být velmi zavádějící měřítko.

Re: Jo aha, já četl papriky, tak...

Mne by zajímalo, proč část kuřáků přes léto nekouří. Nikdy jsem to neslyšela ani nikoho takového neznám. Jinak s tím popisem závislosti souhlasím, po nikotinu bažím ve všech ročních obdobích. Jen si nejsem jistá, zda je to opravdu u nikotinismu stejné jako u alkoholismu. Dovedu si přesdtavit, že někdo vypije čtyři lahve vodky týdně a nevytvoří si návyk, moc se mi ale nezdá, že by někdo vykouřil čtyři krabičky cigeret týdně a též si návyk nevytvořil. Ale asi je to, jako skoro u všeho, velmi individuální.

Rodiče jsou taky sourozenci?

Rodiče jsou taky sourozenci?

Re: co je blbe na otazke, ked sa nie...

Souhlasím, už proto, že bych byla schopná zeptat se na dobu zpoždění stejnou otázkou (uznávám, že nepřesně). Na druhou stranu, reakce právě na nepřesnost otázky se mi docela líbí.

Re: Tak na tuhle hlášku by jsi n...

Přímo na pravopis jistě ne, ale na to, zda někdo není úplný blb (tedy zvládnul alespoň základní vzdělání, pročež je gramotný), my ženské často dost koukáme. I když uznávám, že ne všechny.

Mimochodem Altaire - na svůj pravopis.

Pes běžel schovat se před tebou...

Pes běžel schovat se před tebou k sestře nejspíš v obavě, že mu budeš vykládat historky, které považuješ za vtipné.

Re: Minus

Minus za tebe dát nemohu, sama mám málo.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.