Příspěvky uživatele „Zelvi“

Re: A? Mně to přijde jako (relat...

Však já myslela dvacet let, ne příspěvků nebo stran příspěvků.

Re: A? Mně to přijde jako (relat...

A to se mně néchce.
Určitě je to o dvacet víc jak já.

Re: A? Mně to přijde jako (relat...

No ono kdyby se mi chtělo, tak mám taký dojem, žes to tady kdesi kdysi zmiňoval, ale číst dvacet nebo kolik stran tvejch příspěvků se mi vopravdicky, ale vopravdicky nechce. :D

Re: A? Mně to přijde jako (relat...

Tak naše doc. PaedDr. CSc. si bere osobně i to, když se na přednášce jedna spolužačka druhé na něco velmi potichu zeptá, takže spát bych si na těch hodinách opravdu nedovolila. Nebo když se nás dvacet narvalo do třídy pro patnáct a od učitele půl metru až metr a půl, to fakt nejde. <:

A co se týče kombinací hrnečků, to mě taky bavilo, ale příliš mi to nešlo. I když pořád lepší jak jiný věci. Řezy těles nechápu doteď.
Ale zase maturitu z matiky bych dala, to jo. Teda aspoň ten rok, co jsme maturovali. Sice ne na nějak extra dobrej výsledek, spíš by to jenom tak těsně stačilo, ale kdybych se naučila vzorečky a takový blbosti, tak bych to dala. (Ne jak jedna spolužačka, která kvůli matice nemá maturitu ani o skoro čtyři roky pozdějc jak my. Tak to dopadá, když ambiciózní rodiče procpou dítě na školu, na který nemá co dělat.)

(Tyvole, já mám za chvíli čtyři roky od maturity. Jakože cože.)

Zlatý výtvarný umění proti dojeb...

Zlatý výtvarný umění proti dojebanejm rentgenogramům, na těch se nedá poznat vůbec nic.

Re: mrkvička 16:36

CSc. se v současnosti v ČR neuděluje. <:
Já doporučuju dr. hab., to studenty dokonale zmate.

Re: Meh, já takhle taky občas pí...

Z plakátu se na nás smálo osm [prašskíx xhlapcú].
Říkala jsem, že mám [skouškoví].

Re: Jak příhodné... Den nebo dva...

Měšta rožvalí a krále školí.

Re: Meh, já takhle taky občas pí...

[Tak ono bi texnicki vzato stačilo celou vjetu uzavřít takle a ňigdo nemúže ňic říct.]

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.