Příspěvky uživatele „pocitujlasku“

« 1 2 3 4 5 6 »

Re: Dobře to studenty připravý na kl...

a v niektorych pripadoch su tam aj podobne naladeni zamestnanci, ktorym vadi, ak tam niekto pride bud vybavit, alebo sa informovat.

google hovori, ze je to extra VI...

google hovori, ze je to extra VIP. co to konkretne je to uz vie asi len samotny autor.

Re: Tomu někdo věří a takového p...

veru, ja som niekolko rokov robil na hotline, uz to bola taka rutina, ze som popri telefonovani a hovoreni 90% to iste skladal pocitace a instaloval windows :) Medzi sebou sme kecali totalne somariny, lebo inak by sa clovek zblaznil, ale k zakaznikovi max. seriozne, obcas nejaka ta hlaska sa podarila, ale to zobrali v pohode.

Re: lidi buď nechápu recesi nebo...

Tak to je uz sila, ale viem si to predstavit. Ja som na ulici nemohol ani pozdravit dlhorocnu kamosku, lebo uz bol ohen na streche ze s nou spim a neviem co este vsetko.
Zdrzujem sa hlasovania, lebo to nie je vtipna hlaska, ale zase vela ludi zazilo nieco podobne nazivo. A na minus to nie je.

kapacitny - ovlada sa prstami (v...

kapacitny - ovlada sa prstami (vyhodnocuje zmenu kapacity pri dotyku prsta)
rezistivny - ovlada sa stylusom (reaguje na tlak)
kapacitny!=multitouch

Re: Mě vždycky udiví, že se všic...

ale on hladal editor v kozole, nie v grafike. A tam sa pouziju: pico, vi(m), nano ...

ale ved take nieco uz existuje d...

ale ved take nieco uz existuje davno. Vola sa to Saral :) (znalost vychodniarciny nutna).
http://www.trsek.com/clanky/saral

krasne -

Pravidla: Pointa hlášky musí být v českém nebo slovenském jazyce a hláška musí být srozumitelná běžnému čtenáři

Posledne 2 slova: "běžnému čtenáři" - takze tu nemaju byt ziadne hlasky, ktorym rozumie len par ludi.

A mne instruktor na druhej jazde...

A mne instruktor na druhej jazde povedal: v meste je 60-tka (bolo to uz davno), tak ked sa da pojdes 60, a nie 50. Nie ako teraz, ked v meste na rovine sa vleciem 30-tkou za autoskolou. Vyhliadkova jazda

« 1 2 3 4 5 6 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.