Příspěvky uživatele „Michi“

Re: #63925

ono zas neni dobre ani ked ma toho vapniku vela... potom su kosti samy vapnik a su nepruzne... normalne zam mas totiz aj nejake vlanka uz si nepamatam nazov a neni dobre ani ked mas vela ani malo vapniku v pomere k nim

wtf is kompl (akoze viem ze to c...

wtf is kompl
(akoze viem ze to chce byt pocitac ale v akom dialekte alebo co)

Re: Není webdesign náhodou profese?

nenei profesia webdesigning (alebo webdesignovanie)?

Re: a baterka se treba taky muze dob...

no baterka sa moze rovnako dobre dobit ako dobyt... co Sethiel chcel(-a) povedat je dobit bateriu, zasvietit baterku :)

no... a potom ze chlapi myslia s...

no... a potom ze chlapi myslia stale na sex... vidime kto z tej citacie na to mysli...

Re: mno

hej! hoperi bokom, ale co mas proti tomu ked niekto nosi gate 5 rokov? pokial samozrejme nie su uz medzitym roztrhane...

by ma zaujimalo, kto je podla au...

by ma zaujimalo, kto je podla autora mimo... tipoval by som, ze mysli snapsa, ale ten to nahodou pekne povedal :)
ale to uz sa teraz po 6 rokoch nedozvieme asi :D

hmm

asi nerozumiem prepojeniu medzi rucnikom posilovanim a velrybou

a) myslel velrybou to, co by bolo pod rucnikom - s tym posilovanie nic nespravi
b) myslel velrybou to, ze tato je tlsty - s tym by zase ten rucnik nic nespravil...

Re: z casti mala pravdu

ale zase je to jedno z tych slov, ktore sa pouziva a vsetci si myslia, ze vsetci vedia co znamena, ale etymologicky nie je z nasich koncin a o jeho spisovnosti by sa tiez dalo pochybovat...
podla http://ssjc.ujc.cas.cz/search.php je to v cestine "z nemciny ponekud zastarale"
a podla http://slovnik.juls.savba.sk/?w=rest&s=exact&c=Sc23&d=kssj4&d=psp&ie=utf-8&oe=utf-8 je to v slovencine hovorove

hmm

to by chcelo vysvetlenie asi...
programuju nejaku socialnu siet, alebo ako suvisia tie tabulky s tymi brunetkami?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.