Příspěvky uživatele „SkweerookL“

Tak tomuhle jsem se ze srdce z...

Tak tomuhle jsem se ze srdce zasmál... +

Re: Pointa

Zkus si nejdřív přečíst diskuzi, než se na něco zeptáš... Většinou zjistíš, že otázka dávno padla a byla zodpovězena...

Jinak k nákupu vložek matku vedla slova "mám to" což je lidové označení pro začátek sekreční fáze ženského menstruačního cyklu (nevim proč tam píšu ženského, ale aspoň je to snad jasnější...)

No, nevim nevim

"t" je docela daleko od "c"... Na co jsi myslel při psaní tohohle?

Re: ASCII Art

Navíc se obávám, že jsou cítit spíše čichem, než hmatem... :) Obávám se, že si z vás theSlayer ošklivě vystřelil... :P

Re: blbost

A co? Já měl na gymplu taky frekvenci důtek 2*rok^-1 a nikdo to jinak neřešil...

Když už, tak pustili... Ale pr...

Když už, tak pustili... Ale proč já se vůbec starám... Má to cenu? Stejně se tu takový prasárny budou vyskytovat pořád... :(

Re: ASCII Art

No, já nevim, ale jednak pochybuju, že se to dá v podobě prohlubní přečíst, to bych se musel zeptat, ale hlavně mi přijde divný, že bych kvůli jménu léků lezl do krabičky... :P

Re: pikana?

Víš, tomu svinčíku se říká vývoj... Já taky nesouhlasím se spoustou věcí (nejvíc mě krká slovo česko místo česká republika), ale když se to nějakým způsobem zažije u drtivé většiny populace, tak se holt musíme smířit s tím, že se jazyk posunul právě tímto směrem... Nebo chceš stagnovat na staročeských "sz" a "cz", které Jan Hus změnil na "š" a "č"?

Re: heh..

No, mám dojem, že ve slovenčině jsou všecka "i" měkká, není-liž pravda? Aspoň mi to říkala kamarádka ze slovenska

Re: Co dodat...

Nj, to je fakt... Z ethylenu se dá udělat jak igelit, tak i vodka, ale musí se vědět, jak na to :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.