Příspěvky uživatele „Eduard“

Neexistuje jen ostravština a prajzština. Bo je v určitých oblastech běžně rozšířená zkratka ze slova "nebo".

Praxe?

A to byla praxe policejního učiliště kam ho přijali pro úžasnou sílu?

Ale pochopili

Pochopili, jen to nic nemění na tom,že <a> je vemeno a bonzdrbna a docela se divím, že s ním ještě někdo ztrácí slovo.

Mě se líbí - neumí psát, dostane blbou odpověď.

Sry nepochopil Asi čtu takto zmr...

Sry nepochopil
Asi čtu takto zmršených zápisů příliš mnoho a už mě to nedochází (bych musel být zdivočelý u těch co nepíšou s diakritikou furt).

No co testnul to hoch. Snaží se...

No co testnul to hoch. Snaží se z nás vyrobit úplné pitomce. Není kolem mě kdovíkolik žen, ale jedno už vím docela přesně - pokud je u něčeho v názvu "water" určitě si to nespletete s krémem, protože je to prostě tekutá tekutina (tento debilní dvojslovný patvar jsem použil kvůli potencionálním rýpalům). Pokud by to mělo jít zaměnit, muselo by tam být min. "lotion". A i potom by si to spletla spíše s tekutým mýdlem.

Sakra

A já si myslel, že délka života a smrt mají něco společného. Jestli náhodou neovlivňuje průměrnou délku života i mamina umřitá při porodu - nepředpokládám, že je jí v tu chvíli nad 60.

Typicky

Ženy takto rády idealizují. V reálu plno pindů, ale všem potom vykládají, jak se vcítily a rozuměly beze slov.

Když nechceš prznit

Budeš muset naučit lidi rozeznávat "rodinný dům" a "bytový dům". To jsou jednoznačné a správné termíny dle stavební terminologie. Panelový dům může být i rodinný domek (vím min. o jednom).

HOP Řeč není o inteligenci těch dveří, ale o tom, že blbost s nima práská HOP (s lítačkama) HOP. Už?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Altair
před 6824 dny

Hláška #12137

<a> Ted pls Stfu for 20 minutes


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2088 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2393 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2743 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2949 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3163 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 dny

K hlášce #66319

Re: Gummi bear, zkažené mléko zá

Blanch
před 26 dny

K hlášce #73931

Re: Jsem tu po hodne dlouhe dobe

nakopnuta_sova
před 51 dny

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)

nakopnuta_sova
před 51 dny

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)

nakopnuta_sova
před 51 dny

K hlášce #17247

Re: A je nebo není? :)


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.