Hlášky uživatele „Papooch“

1 2 3 »

<z> Ahoj vím že je to teď uplně mimo mísu ale je tu někdo kdo chodí kolem hříbků na boulder? Je to za [fakultou]. Jestli už jsou namontované chyty.
<d> Já tam chodím na cígo :)
<z> a?
<d> Jen že můžeme jít spolu a ty to omrkneš :D

<o> LOL
<o> mamka hodlá koupit nějakej odšťavňovač na ovoce či co
<o> že prý jí to známej doporučil a poslal jí na mail ten jejich
<o> mám jí na internetu najít odšťavňovač značky Image1.JPG
<j> nene :D

<d> Laborky z fyziky - vypadl jsem z tama dneska nějak bzro a nestihl se zeptat na příště... bude se ještě něco měřit?
<r> Ne... Nejde o to, žes vypadl brzo, ale žes došel pozdě.

<L> Various Artists - No Diggity
<O> ha, various artist, toho znám :)
<I> Taky od něj mám dost naposlouchané no. Mám rád, jak hraje docela různorodou hudbu.

<m> dobrý no, právě jsem šel vyhodit noviny do sběru
<m> a našel jsem mezi nima svoje maturitní vysvědčení

Komentář: Prý se to z pravé hromady nějak přimíchalo do levé.

<m> Budu mít zviřátko!
<m> Takže mám asi rakovinu, nebo nechápu, proč je na mě maminka tak hodná.

<kuba> ...slohovka se nadále odkládá
<dan> já odkládám až na zítra
<ondra> dane.. co dan 2.0? moc nestabilní?
<dan> dan 2.0 to udělá zítra 23:59.. dan normální by to udělal pozítří
<ondra> ondra 2.0 je taky dost nestabilní a poslední týden jede pouze na kafi.. je jen otázkou času, kdy se dostaví generál failure nebo závislost
<kuba> piju 6 čajů denně poslední rok a žádnou závislost nemám
<dan> ..jak ti to jen vysvětlit..

<o> Today I Learned: nedávat plechovej hrnec s risotem do mikrovlnky
<o> jiskří a prcá!
<h> tak už i hrnec a my zas nic
<d> a jak já bych chtěl jiskřit..

<D> "Firemní zákazníci si mohou připlatit za prodlouženou podporu, dokud nebudou připraveni na přechod v pozdější době; vestavěné verze XP (například v bankomatech) budou stále podporovány až do 12.ledna 2016."
<D> skončí ten systém někdy?
<P> heh, MS je nechá platit za support do té doby, než si můžou koupit novější systém, way to go.
<P> počkatpočkat? Ty mi chceš tvrdit, že některý bankomaty běžej na wXP?
<D> ty co i normálně maj modrý pozadí, aby to nebylo tak nápadný

Komentář: Konec oficiální podpory Windows XP (první věta je pokus o překlad z angličtiny)

* a je na studijním pobytu v anglii
<a> Musím vám říct parádní storku z víkendu, takovej bad luck jsme už dlouho neměl!
<a> Chtěli jsme jít v pátek pařit, jakože do klubu (valentýn = holky, co maj boyfrienda budou s boyfriendem, single holky pudou do klubu a budou easy to pick up)
<a> 1. Fail
<a> Byli jsme čtyři international studenti (kdo, je nepodstatný, zaveďme si proto kódový označení: Já, Bé, Cé & Dé). Dali jsme si sraz o půl devátý v Bournemouthu (známý párty město). Já s Bé jsme tam dojeli dřív a šli ještě k Bé do baráku (bydlí v B-mouthu). Pak napsali Cé a Dé, že nejedou vlaky, protože je bouřka (jakože ale fakt kurevská), tak že máme posunout sraz až na deset p.m., tak sme zatím s Bé dělali bordel. Pak zas napsali ti dva, že veškerý vlaky až do rána jsou zrušený, protože na trať spadlo pár stromů, že si berou taxíka. To ale netušili, že taxík bude stát 15 liber na jednoho, tak se na to vysrali a že pudem zítra (jakože v sobotu). Já jsem se samozřejmě neměl jak dostat dom, taxem musel přespat na zemi u Bé, kde byla neskutečná kosa a já se celou noc klepal (on taky, ale aspoň spal na posteli). Takže cajk, ráno zapli topení, tak jsme ještě dospali do jedenácti.
<a> 2. Fail
<a> Ukázal jsem Béovi takovou IP kameru pro android, kde nepotřebuješ žádnej software na počítač a můžeš se na ňu připojit normálně přes prohlížeč, tak si to taky stáhl a rozestavěli jsme ty kamery po baráku a sledovali, kdo kde chodí. To byla sranda. Pak ale jeden telefon našel jeho host otec a uplně freaknul out, totálně nás seřval, že to nahráváme a že má čtrnáctiletou dceru, takže pokuď byla v tom videu, tak je to vlastně pedofílie a že to prej nahráváme na internet pro pedofily a podobný srance, nedalo se mu vysvětlit, že to byla jenom sranda (jeho host rodiče jsou takový děsně divní lidi, kteří mají neprůstřelný argumenty pro to, že fyzika je vlastně magie a vůbec jsou proti jakýkoliv technice, wifi mají jenom proto, aby mohli hostit studenty). Každopádně, policajty nakonec nezavolal, ale vzal si Béův netbook a dal si ho do plastový tašky, aby zamezil dalšímu šíření pedofilního materiálu. Tak jsme radši vypadli z baráku a šli si dát pozdní oběd do kfcčka, pak sme zajeli k Céovi, asi 5 min vlakem.
<a> 3. Fail
<a> Céovi host rodiče mají čtyry vobrosvský nízkopodlažní psi, jeden mi pochcal nohavicu. No co už, tak jsem si vymáchal gatě v umyvadle a paxme zase chvilu dělali bordel u Cé doma.
<a> 4. Fail
<a> Večer jsme teda všichni jeli do Bournemouthu, kde jsme meetnuli Dého. Prvně jsme šli koupit nějakej alkohol, protože v klubech je to předražený i na anglii. Chtěli jsme koupit džus a vodku, ale Bé nás přesvědčil, ať koupímě místo vodky nějakej neznámej patok, kterej byl o libru levnější, že zkusíme, co to je. No nebudu vám lhát, bylo to nechutný, hnusnější tekutinu jsme v životě nepili (ani z džusem to nebylo poživatelný). Tak že teda koupíme vodku. Horší bylo, že v tu chvíli už bylo po jedenáté večer a všechyny obchody s chlastem byly zavřený a ty co nebyly, nesměly po jedenácté prodávat alkohol. No tak jsme teda vyrazili najít nějakej suitable klub..
<a> 5. Fail
<a> Našli jsme jeden takovej decentnější, ale jelo to v něm dostatečně. Vstupný bylo 5 liber, drahý jak sviňa, ale levnější tu neseženeš. Tak jsme tam chvilu byli a plánovali co a jak, ale najednou jsme začli zjišťovat divný věci.. on to nebyl uplně normální klub. Holky se líbali s holkama, kluci s klukama.. nemluvě o tom, že tam na nás mrkali nějací šampónci a Bého dokonce chytli za prdel. My jme vlezli do zasranýho buzna baru, kurva! Oplakali jsme těch pět liber a vypadli hledat nějakej další suitable klub. Jenže hádejte co? LAST ENTRY 12:00pm, všude. Posraná anglie!
<a> 6. a 7. Fail
<a> Říkáme si fajn, první vlak jede v pět ráno. Pak svitla naděje, našli jsme jeden 24/7 malej obhcůdek, kde nám ten albánec, nebo kdo to byl pdokonce prodal flašku! Tak jsme to vyžahli a co dál? Našli jsme parkoviště u obchoďáku, pučili si nákupní vozík a dělali píčoviny. A bylo půl pátý, tak jsme šli na vlak, ale co nevidíme, ona byla neděle. A první vlak v neděli jel až v 7:06!! A taky nám byla děsná kosa. Druhá dobrá (resp. lepší, než hodně blbá) zpráva byla, že jsme našli SubWay, kterej otvíral v 5 ráno, tak jsme čekali před dveřma, než otevřou a byli jsme uplně první zákazníci. Dali jsme si snídaňu. A pak tam začli chodit lidi.. jedinej rozdíl mezi náma a nima byl ten, že oni přes noc nejspíš spali. Nekteří z nás usnuli a někteří z nás nehlídali čas, a tak se stalo, že jsem se podíval na hodinky v 7:10 (mobil jsem měl mrtvej, jelikož jsem den před tím ingressoval* a neměl možnost ho nikde nabít). Nu což, počkali jsme na další vlak a jeli. Tady náš příběh končí, jelikož všichni dorazili v pořádku dom, ale můj pokračuje.
<a> 8. Můj Fail
<a> Dojel jsem vlakem do Brockenhurst, to je místo, kde přesedám na svůj vlak do Lymingtonu, ale co nevidím? Na ceduli, kde jsou obvykle časy vlaků do Lymingtonu stálo: "Due to the recent flooding, all services to Lymington Town are cancelled" (kůli záplavám nejdou vlaky). Říkám si, welp.. furt je tu ještě bus. Ale ouha, ona je sobota, že? První bus jede v 11 ráno. Bylo půl devátý. Tak se ptám officera, jestli se teda jde nějak dostat do Lymingtonu. Že prej už je na cestě náhradní doprava, která tu bude o půl desátý. Děláš si ze mě prdel? No, tak jsem byl nucenej tam čekat další hodinu. Pak přijely asi čtyry taxíky, všechny lidi, co jeli do Lymingtonu tam nacpali, a jeli jsme.
<a> Jeden maník se ptal taxikářa, jesli ho nemůže vysadit kousek dřív, že tam to má blíž dom (a já taky), ale on odpověděl: "sory, teď su vlak, no can do", tak nás dovez na train station, zkama to mám dom ~půl hodiny.
<a> Dom jsem se dostal něco po desáté, ve dveřích jsem potkal host matku, která se ptala kde sem byl, že vypadám dost 'under the weather', řek jsem 'jop' a šel do svýho pokoje, kde jsem padl na postel a spal do druhýho rána.
<a> Konec.
<c> rofl :D
<b> tyvole :D
<b> mám pocit že víc se toho posrat nemohlo
<c> btw Béovi už ten noťas ten host dad nevrátil?
<a> zatím ne a od včerejška je bez netu
<c> ježiš :D
<a> vypli mu ho, aby nemoh sdílet pedofilní videa

Komentář: ingressovat = hrát hru Ingress (google pomůže)

1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1300 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1605 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1956 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2161 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2376 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 5 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 5 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

nakopnuta_sova
před 12 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.