Hlášky hodnocené kladně uživatelem „maia“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<on> Tvoji rodiče už odjeli?
<ona> Jojo, barák je teď celý můj, MUHEHEHEHE!
<on> Užíváš si svobodu tancováním nahá ve svém pokoji?
<ona> OU yea!
<ona> Počkat... Jak to víš?
<on> Máš odtáhnuté žaluzie...

<a> Ahojky nemate se ségrou náhodou klec?
<b> Čaues.. Od tý doby co jsme dospělí nás mamka nechává pobíhat volně

Komentář: Chtěla klec pro potkna :D

<a> Kdo tam u vás před měsícem dělal ten humbuk kvůli ukradené svačině?
<b> To byl <c>
<a> Hned ho zavolej!
<c> Co se děje?
<a> Posílám ti k expedici objednývku máš u toho poznámku:
<a> "Jestli u vás ještě pracuje ten jak přibaluje svačiny, chci aby mou objednávku vyřizoval on. Šunka by mohla být čerstvější a nealko Bernard je fajn, ale radši bych Plzeň. Děkuji
<c> Sakra
<a> Jako pokutu za neoprávněné osočování kolegů, máš teď 20minut přestávku. Během ní můžeš opustit pracoviště za účelem sehnání Plzně. Čau.

* a je na studijním pobytu v anglii
<a> Musím vám říct parádní storku z víkendu, takovej bad luck jsme už dlouho neměl!
<a> Chtěli jsme jít v pátek pařit, jakože do klubu (valentýn = holky, co maj boyfrienda budou s boyfriendem, single holky pudou do klubu a budou easy to pick up)
<a> 1. Fail
<a> Byli jsme čtyři international studenti (kdo, je nepodstatný, zaveďme si proto kódový označení: Já, Bé, Cé & Dé). Dali jsme si sraz o půl devátý v Bournemouthu (známý párty město). Já s Bé jsme tam dojeli dřív a šli ještě k Bé do baráku (bydlí v B-mouthu). Pak napsali Cé a Dé, že nejedou vlaky, protože je bouřka (jakože ale fakt kurevská), tak že máme posunout sraz až na deset p.m., tak sme zatím s Bé dělali bordel. Pak zas napsali ti dva, že veškerý vlaky až do rána jsou zrušený, protože na trať spadlo pár stromů, že si berou taxíka. To ale netušili, že taxík bude stát 15 liber na jednoho, tak se na to vysrali a že pudem zítra (jakože v sobotu). Já jsem se samozřejmě neměl jak dostat dom, taxem musel přespat na zemi u Bé, kde byla neskutečná kosa a já se celou noc klepal (on taky, ale aspoň spal na posteli). Takže cajk, ráno zapli topení, tak jsme ještě dospali do jedenácti.
<a> 2. Fail
<a> Ukázal jsem Béovi takovou IP kameru pro android, kde nepotřebuješ žádnej software na počítač a můžeš se na ňu připojit normálně přes prohlížeč, tak si to taky stáhl a rozestavěli jsme ty kamery po baráku a sledovali, kdo kde chodí. To byla sranda. Pak ale jeden telefon našel jeho host otec a uplně freaknul out, totálně nás seřval, že to nahráváme a že má čtrnáctiletou dceru, takže pokuď byla v tom videu, tak je to vlastně pedofílie a že to prej nahráváme na internet pro pedofily a podobný srance, nedalo se mu vysvětlit, že to byla jenom sranda (jeho host rodiče jsou takový děsně divní lidi, kteří mají neprůstřelný argumenty pro to, že fyzika je vlastně magie a vůbec jsou proti jakýkoliv technice, wifi mají jenom proto, aby mohli hostit studenty). Každopádně, policajty nakonec nezavolal, ale vzal si Béův netbook a dal si ho do plastový tašky, aby zamezil dalšímu šíření pedofilního materiálu. Tak jsme radši vypadli z baráku a šli si dát pozdní oběd do kfcčka, pak sme zajeli k Céovi, asi 5 min vlakem.
<a> 3. Fail
<a> Céovi host rodiče mají čtyry vobrosvský nízkopodlažní psi, jeden mi pochcal nohavicu. No co už, tak jsem si vymáchal gatě v umyvadle a paxme zase chvilu dělali bordel u Cé doma.
<a> 4. Fail
<a> Večer jsme teda všichni jeli do Bournemouthu, kde jsme meetnuli Dého. Prvně jsme šli koupit nějakej alkohol, protože v klubech je to předražený i na anglii. Chtěli jsme koupit džus a vodku, ale Bé nás přesvědčil, ať koupímě místo vodky nějakej neznámej patok, kterej byl o libru levnější, že zkusíme, co to je. No nebudu vám lhát, bylo to nechutný, hnusnější tekutinu jsme v životě nepili (ani z džusem to nebylo poživatelný). Tak že teda koupíme vodku. Horší bylo, že v tu chvíli už bylo po jedenáté večer a všechyny obchody s chlastem byly zavřený a ty co nebyly, nesměly po jedenácté prodávat alkohol. No tak jsme teda vyrazili najít nějakej suitable klub..
<a> 5. Fail
<a> Našli jsme jeden takovej decentnější, ale jelo to v něm dostatečně. Vstupný bylo 5 liber, drahý jak sviňa, ale levnější tu neseženeš. Tak jsme tam chvilu byli a plánovali co a jak, ale najednou jsme začli zjišťovat divný věci.. on to nebyl uplně normální klub. Holky se líbali s holkama, kluci s klukama.. nemluvě o tom, že tam na nás mrkali nějací šampónci a Bého dokonce chytli za prdel. My jme vlezli do zasranýho buzna baru, kurva! Oplakali jsme těch pět liber a vypadli hledat nějakej další suitable klub. Jenže hádejte co? LAST ENTRY 12:00pm, všude. Posraná anglie!
<a> 6. a 7. Fail
<a> Říkáme si fajn, první vlak jede v pět ráno. Pak svitla naděje, našli jsme jeden 24/7 malej obhcůdek, kde nám ten albánec, nebo kdo to byl pdokonce prodal flašku! Tak jsme to vyžahli a co dál? Našli jsme parkoviště u obchoďáku, pučili si nákupní vozík a dělali píčoviny. A bylo půl pátý, tak jsme šli na vlak, ale co nevidíme, ona byla neděle. A první vlak v neděli jel až v 7:06!! A taky nám byla děsná kosa. Druhá dobrá (resp. lepší, než hodně blbá) zpráva byla, že jsme našli SubWay, kterej otvíral v 5 ráno, tak jsme čekali před dveřma, než otevřou a byli jsme uplně první zákazníci. Dali jsme si snídaňu. A pak tam začli chodit lidi.. jedinej rozdíl mezi náma a nima byl ten, že oni přes noc nejspíš spali. Nekteří z nás usnuli a někteří z nás nehlídali čas, a tak se stalo, že jsem se podíval na hodinky v 7:10 (mobil jsem měl mrtvej, jelikož jsem den před tím ingressoval* a neměl možnost ho nikde nabít). Nu což, počkali jsme na další vlak a jeli. Tady náš příběh končí, jelikož všichni dorazili v pořádku dom, ale můj pokračuje.
<a> 8. Můj Fail
<a> Dojel jsem vlakem do Brockenhurst, to je místo, kde přesedám na svůj vlak do Lymingtonu, ale co nevidím? Na ceduli, kde jsou obvykle časy vlaků do Lymingtonu stálo: "Due to the recent flooding, all services to Lymington Town are cancelled" (kůli záplavám nejdou vlaky). Říkám si, welp.. furt je tu ještě bus. Ale ouha, ona je sobota, že? První bus jede v 11 ráno. Bylo půl devátý. Tak se ptám officera, jestli se teda jde nějak dostat do Lymingtonu. Že prej už je na cestě náhradní doprava, která tu bude o půl desátý. Děláš si ze mě prdel? No, tak jsem byl nucenej tam čekat další hodinu. Pak přijely asi čtyry taxíky, všechny lidi, co jeli do Lymingtonu tam nacpali, a jeli jsme.
<a> Jeden maník se ptal taxikářa, jesli ho nemůže vysadit kousek dřív, že tam to má blíž dom (a já taky), ale on odpověděl: "sory, teď su vlak, no can do", tak nás dovez na train station, zkama to mám dom ~půl hodiny.
<a> Dom jsem se dostal něco po desáté, ve dveřích jsem potkal host matku, která se ptala kde sem byl, že vypadám dost 'under the weather', řek jsem 'jop' a šel do svýho pokoje, kde jsem padl na postel a spal do druhýho rána.
<a> Konec.
<c> rofl :D
<b> tyvole :D
<b> mám pocit že víc se toho posrat nemohlo
<c> btw Béovi už ten noťas ten host dad nevrátil?
<a> zatím ne a od včerejška je bez netu
<c> ježiš :D
<a> vypli mu ho, aby nemoh sdílet pedofilní videa

Komentář: ingressovat = hrát hru Ingress (google pomůže)

<sef_oddelenia> Prosim znizte prioritu ticket na sev3. Nejedna sa o: "cela budova nemoze tlacit" ale chyba je "moje oddelenie nevie pouzivat jednu tlaciaren, lebo necitaju manual...". Ospravedlnujem sa!

<> Mam problém s (aplikace na výkazy), nelze se přihlásit, hlásí Access Denied
<HelpDesk> Zkusíme vysypat cache prohlížeče, to pomáhá na většinu problémů
<> OK. Stalo se to i kolegovi, asi to bude něco většího
* HelpDesk mi začne ovládat PC, při tom vyčistí cache a problém přetrvává
<HelpDesk> Hm, vydržte, zkusím to u sebe
<HelpDesk> Hm, mě to dělá to samé
<> Zkuste vysypat cache, to pomáhá na většinu problémů
<HelpDesk> A kolegovi to taky nejde, asi to bude něco většího

<a> ty prosimtě, zařídila jsem prohlídku toho bytu co se mi tak líbíl, kdy máš čas?
<b> já ti ale řekl že je 1) moc malej, 2) moc drahej, 3)kuchyň stojí pěkně za hovno
<a> mně se ale líbí takže se tam půjdem podívat ať chceš nebo nechceš. Kdy se ti to hodí?
<b> no tenhle týden tady mám delegaci z ciny takze ne driv jak 29-30 unora
<a> oki, zaridim to na 30. :-*
<a> tak jsem se s tim zasranym realitakem hadala ze o tom datumu. No on je snad uplne vypatlanej!!
<b> co???
<a> presvedcoval mne ze 30. unora neexistuje a odmitnul se se mnou bavit.
<b> a tak domluvili jste se nejak?
<a> ne, odmitam se stakovym debilem bavit
<b> to jsem rad ze se tam nemusime chodit koukat :) ja ti rikal ze je to byt na prd. A ted se muzes podivat do kalendare na letosni unor :)

Komentář: týden se mnou nemluvila a měsíc jsem si nevrznul

<A:> Koupila jsem na netu prsten z "Pána prstenů".
<A:> a podle délky dodání to vypadá že ho nesou z Mordoru.
<B:> Tak to buď ráda, že si neobjednala nic ze Star treku.

<a> a kto všetko idete?
<b> ja, lucka, michal a moja sestra s frajerom z IT
<a> tvoja sestra má frajera z IT?
<b> jj
<a> a ty ako informatik pre ňu nie si dostatočne odstrašujúci prípad?
<b> som
<b> ale IT je Itálie

<a> prosimtě, co to tam bylo dneska u vás za smích, byl slyšet až nahoru :D
<b> to se smála máma :D jí volal zas nějakej průzkum a zrovna na něj neměla náladu
<a> a co udělala?
<b> No znělo to asi takhle:
<b> "Dobrý den, tady průzkum pro firmu BlaBla, hovořím s paní <B>"
<b> "Tady je její pes."
<b> "Cože?"
<b> "Haf! Haf!"
<b> "Tak se nezlobte, nashledanou...."
<a> tak se na ně musí! :D
<b> to ona takhle dělá často, jednou se dokonce vydávala za rybičky :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1233 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1538 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1889 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2094 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2309 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 21 dny

K hlášce #32681

Re: Pořád je to jak můj bejvalej

Zelvi
před 52 dny

K hlášce #32681

Pořád je to jak můj bejvalej

nakopnuta_sova
před 63 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova

Zelvi
před 72 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova

nakopnuta_sova
před 82 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.