Hlášky hodnocené kladně uživatelem „vbercik“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<Hexik> Jsem na pokraji zhroucení, asi jsem měl víc linuxových distribucí než holek
<Vybo> to měl asi každej, co měl kdy nějakou linuxovou distribuci

<a> Všechny zdvořile informuji, že je nejvhodnější doba na šetrné odčerpávání tzv. březové vody. Navrtáte nebozízkem otvor přes kůru z mladší břízy, zastrčíte hadičku, podstavíte petku a za den cca 1,5 až 2 litry vody máte. Vytáhnete hadičku, zacelíte dírku větvičkou, zamáznete štěpařským tmelem nebo aspoň drnem a tekutinu pijete,je skvělá, má blahodárné účinky na celý organismus a dá se i pro diabetiky.
<b> Podobně to funguje i u dřevěného sudu s vínem.

<zákazník> Dobrý den, žádám o rezervaci čítárny 6 na 14.3.2012 od 15:00.
<obsluha> ‎5 je bohužel už rezervovaná, doporučuji 6.
<zákazník> dobře tak 6.

<a> V pátek jdu dědovi na pohřeb.
<b> Co se mu stalo?
<a> Umřel...

-!- <a> has joined #HW
<a> dobri den, mam problém, mam monitor a občas mi přeskočí a obraz je prič
<b> Dobrý den, psychologické problémy se řeší v jiné místnosti.

<a> Hele, jak narýsuju libovolný trojúhelník?
<b> Libovolně?

<a> čo si dostal z matiky? ...
<b> no...5 a ty?
<a> 4, chceš doučko? :D

<ona> Nech toho nebo te kousnu do toho nejdulezitejsiho co mas :P
<on> Nemyslím si, že prokousneš plech, ale kabely by si užužlat mohla. Hele drž se od něj dál !!!

<a> Hele ty ses v tom baru docela ztřískal co?
<b> Trochu... proč?
<a> Protože jsi takový milý barmance řekl, že ji prostě nedáš dýško, protože hnusněji natočený pivo a ještě s podmírou, jsi nepil.
<b> Milý říkáš? Nenaštval jsem ji aspoň moc?
<a> Ani moc ne... Jsme měli pípu na stole.

<a> a když se mi spadne mobil do acetonu, budu ho moct používat i dál?
<b> určitě, acetonu se nic nestane

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.