Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DMDave92“

<a> Celej život seru lidem na hlavu
<b> Jojo to mi povidej, obcas to proste udelat musim...
<a> Taky bydlis v panelaku?

<a> Hoj, rozmáčkl jsem na monitoru komára a pak jsem otevřel facebook-chat a koukám, že většina toho, co z něj zbylo je na Tvym jméně, tak jsem si řekl, že to je určitě znamení, abych ti napsal, tak teda píšu ... jak se máš? ...

<a> čus, měls byt dneska s nama v práci
<b> proč? co se stalo?
<a> ale, stojíme tak kousek od TOIek u buňky, najednou proletí kolem nás borec, práskne dveřma od TOIky, ozve se rána jako z děla a na to zoufalý výkřik - Sakra, tady není papír!!

<a> Víš jakej zvuk miluju? takovej ten windowsackej "TUM" ten ti rekne ze je všechno v prdeli a mužeš např. 2hodiny prace opakovat nebo tak podobně.

Komentář: Na nervy.. :D

<ona> ahoj
<ona> prosim te, co za program pouzivas, aby se ti prehrali treba klipy ve flash playeru?
<on> flash player

<a> FA mam vytistenou a poslal jsem Vam to i mailem..
<b> můžete to poslat v nějakým novějším formátu?
<a> .PRN se vam nelibi? :(
<b> ale mě by se líbil, ale počítač neví co s tím, o DOSu slyšel jen z vyprávění prapředků ve výrobě a už tenkrát tomu nevěřil

Komentář: FA=faktura

<a> to neni možný, byla tady ted tak čtvrt hodky babička a pořad dokola, kdo to byl, odkud je, čí je.. když jsem ji to pořad neřikala, tak stoupla a prohlásila: já si ho najdu na fejsbůku!

<a> už i wokna mi připomínaj, že bych měl makat
<a> prej "Upozornění, na ploše jsou nepoužívané ikony - Netbeans IDE"
<a> a jestli prej to hodlám ještě někdy použít, nebo to maj rovnou smáznout

Komentář: Windows umí detekovat lenost.

<magda> jsem si dneska koupila tricko na boj proti anorexii za 899
<magda> celkem pekne bile a zepredu napsane '0 neni velikost'
<ja> si tam dopis na zadni stranu '... ale hodnota meho IQ'

<a> Můj tatínek teď velmi elegantně vyřešil problém křičícího dítěte..
<b> Jak?
<a> Vstal od telky a zavřel dveře.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.