Hlášky hodnocené kladně uživatelem „wary“
<a> Někdo dal gól?
<b> Cky kouknu se na Facebook...
<b> jo, dal...
Komentář: Ty statusy nikdy nezklamou =)
<Máma> Davide, zase jsem od Dáši slyšela že jsi nebyl se psem, ještě jednou to uslyším tak ti stříhám kabel od Wi-fi
<a> Dneska je venku hezky, mohl bych se opálit... =)
<b> ...řekl ajťák a zatáhl žaluzie :-P
<Petr> za 2 hodiny s milackem a dokonce i u mě spíí uuu :D
<Miláčkovo máma> Tak Péťo dneska je první noc co spí u kluka a jsem ráda že jsi to ty, gumky ma sebou ale to neznamená že chci aby byly použitý :),a když jo tak opatrně!S Láskou Nikolky máma.
Komentář: Když si někdo přidá svojí holky maminku
<a> normalně...ja z klavesnice citim hriby...tak ted premyslim ci sem tam o svatkach nevylil polivku :DDD
Komentář: po pul roce ...
<a> čus, jak se máš?
<b> Feel Good Inc - Gorillaz
<a> konečně jsem dostahoval ty písničky od Metallicy :-)
<b> Pink - I Don´t Believe You
<b> Jonas Brothers - Tell me why?
<a> kde ty názvy písniček bereš?
<b> Pet Shop Boys - Always In My Mind
<a> jak se jmenuješ?
<b> doprčic
<a> Zdravim. Windows 7 Ultimate x64. Deska Gigabyte GA-MA790X-UD4. Kdykoliv dám pc do režimu spánku někdy k ránu se samo probudí. V biosu jsem něco jako Wake on lan nenašel, ale i tak je v Power Managementu vypnuto všechno, jako probuzení myší nebo klávesnicí. Ve správci zařízení jsem vypnul u síťovky "Probuzení porovnávacím vzorkem" a "Probuzení paketem Magic" a pc se stále ráno zapíná. Nějaká rada? :)
<b> pocitac sa budi normalne, ty dlho spavas
<a> Tak jsem včera hledal ne zemi svůj mobil, který sem držel v ruce a svítil jsem si snim nazem ;D
Komentář: ...našel se... ;D
<a> Tak jsem včera vnoci vzájmu vědy vyzkoušel co mají opilci na tom sezení,ležení či jine věci v příkopach....Tak jsme jeli s kamošem pod vlivem na kole a zničeho nic sem se octnul v příkopě..:D..musím uznat docela pohodlné...zavřit oči na pár vteřin,tak jsem tuhy a nevim jak bymě budil ;D...na závěr testu musim dodat "zkur*ená gravitace" ;D
Komentář: letní stanovačka
<a> hej, poraď mi nějakej film, co si můžu pustit..
<b> gangy v new yorku
<a> a je to dobrý?
<b> ne ale pustit si to můžeš
Komentář: :-D