Hlášky hodnocené kladně uživatelem „PhDrDeath“

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

<a> Ahoj, nevzrusujem Ta?
<b> hmmm... ani velmi nie
<a> *nevyrusujem

Komentář: QWERTY... ((:

<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
<b> hrabe ti?
<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůllllllůůllůůl
<b> přestaň kurva... nemam čas
<a> sory sekl se mi kousek rohlíku medzi ů a l, tak sem to dloubal ven :D
<b> lol a proč mi to posíláš? Do entru si snad nedloubal ne...?
<a> :D nechtělo se mi to mazal
<b> omg...

Komentář: Tak těžké to smazat...

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

<a> Cus, prej u tebe byla zachranka a hasici?
<b> jo
<a> tak koukam, ze se ta oslava nak zvrhla :)
<b> ani ne... jen kamos dostal nafukovaci panu a me nenapadlo nic lepsiho, nez ji v zachvatu zhulenosti a vozralosti povesit za svihadlo z balkonu
<b> no a rano v 6:45 busi na dvere hasic, ze se nam na balkonu nekdo obesil...

<a> Jak mam napájet zesilovač 300W když v zásuvce je jen 230W?

Komentář: Není jednotka jako jednotka

<on> heled musim ted jit vykonat jistou dospelackou vec ;) hned sem zpatky
<ona> O co jde?
<on> holka to bys nepochopila... si na to este moc mlada :D
<ona> Skutečně? Zkus mi to vysvětlit.
<on> je to vec kterou sice udelat nemusis, ale vnitrne te uspokoji ;)
<ona> Tak hele mladej, pokud máš nutnou potřebu světu zdělovat, že se chystáš masturbovat, tak z toho vynech alespoň mojí dceru!
<on> dobry den, ve skutecnosti sem mel na mysli volby
<ona> Aha.
<ona> Vpořádku, jdi na to.

Komentář: clovek chce poskadlit mladsi kamaradku...

<ona> ahoj, muzete mi prosim nekdo doporucit nejaky pekny film
<on> doporucuju Where The Boys Arent a taky Barely Legal...
<ona> co je to za zanr?
<on> porno
<ona> diky
...
<ona> myslim, ze uz jsem to videla...

Komentář: =-O

<a> Dneska sme měli psát test z češtiny...
<a> Učitel přišel, vrhl na nás takovej nevraživej pohled...
<a> "Tak dneska to psát nebudem, protože sem dostal Trojana a nemůžu se dostat na PC. Přiznejte se - KDO MI HO POSLAL?!"

Komentář: Dnešní obcházení písemek...

18:58 <a> Tenhle server ma problemy s casem kdyz je tu vic lidi
18:69 <b> To vidim :D

<Hrosik> sakra, z pod monitoru se vyvalilo klubko papiru od susenek, jak je tma, lekl jsem se ze na me utoci krysy
<kelvin> Hrosik: to se mi stalo jednou taky... akorat to vazne byly krysy

Komentář: #zcu@IRCnet

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.