Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Speedlo“

<mysak> sw4y: wtf = world taekwondo federation?

Komentář: #czech@EFnet

<isnogood> ja mam uplne debilniho krecka :(...pomoc
<iSteve> neumi matiku?
<isnogood> ne, pouziva takovy to kolo na behani presne opacne, tedy z opacny strany...
<iSteve> z venku?
<isnogood> jj
<isnogood> budto vleze pod nej a snazi se jakoby vyskrabat nahoru
<isnogood> nebo vyleze na nej a beha na nem nez spadne ...

Komentář: #penguin.cz@IRCNet

23:01 <Tomb5tone> uaa, az mi priste nekdo v poledne rekne "pojd na jedno", tak ho poslu nekam...

Komentář: penguin.cz@SILCNet

-!- Jeffff has joined #czech
<Jeffff> who can speak english here ?
<KIIV> why?
<Jeffff> Nedelej ze me blbou moc dobre umis cesky
<Jeffff> what does that mean ?

Komentář: #czech@IRCnet

<Noumicek> to je hnus - prumerny cech si na fabii vydelava 15 mesicu, zatimco prumerny nemec jen 3 mesice :/
<Skogen> Noumicek: jenomze prumerny nemec si nekoupi fabii, ale BMW, tak to tak neprozivej ;)

Komentář: #czf@czfree.net

<patoid> Worel co ses zac pritelicku?
<patoid> novy vitr do nasich plachet na jachte jmenem #ibryle
<patoid> bud vitan a usad se
<Worel> Tyjo ja uz sem uplna celebrita - kam prijdu taxe wo mne hned zacnou lidi bawit a shirit famy
<patoid> ale nechovej se jako doma
<patoid> jeste bys tady sral na koberec

Komentář: #ibryle@EFnet

<shorty`_> asi je to dost ot ale ta moucha me fakt sere a potrebuju to nekomu rict

Komentář: #linux.cz@IRCnet

-!- vice changed the topic of #linux.cz to: Koho budes volit? Komunisty! No to je jasny ale jakou stranu?

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<user> Mam novej dzob
<muhehe> jakej?
<user> delam admina
<muhehe> a kolik ti platej
<user> zatim nic, voni vo tom este nevedej

Komentář: @school

<txc> byla jednou jedna krabicka. vypadal jako obycejna krabicka od zapalek, ale nebyla to obycejna krabicka od zapalek.
<txc> nebyla v ni totiz ani jedna zapalka
<txc> v krabicce od zapalek, ktera nebyla vubec obycejnou krabickou od zapalek
<txc> mel termix schovany huleni
<txc> a ted by ho dopice zajimalo, kde ta zasrana krabice je???

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.