Hlášky hodnocené kladně uživatelem „cheriii“

<neefeertiti> Tak ostatně kdyby byly děti GPL, tak bychom na nich mohli stále pracovat a průběžně odstraňovat chyby. Jenže děti jsou spíš jako Windows, stojí plno peněz, věčně dělají něco jiného, než chceš, ačkoliv třeba nejsou to, co jsi očekával, tak už nemůžeš nic změnit na jejich genetickém kódu a vždycky mají mnohem větší nároky, než jim můžeš dát.

<a> Jsem byl dneska u <c> doma. On je takové správné geekovské prase, jsem se tam brodil mezi jeho CDs a hledal moje Ubuntu.
<b> Souhlasím, jednou jsem mu půjčil myslím Diablo II... už jsem ho nikdy neviděl
<a> On to, to hovado, má všechno v jedné krabici naházené.
<a> Některé disky byly v hrozném stavu, prasácky propiskou popsané a tak.
<a> Ale nejvíc mě fascinovalo cd, které neslo lihovým fixem psaný nápis "PRÁZDNÉ"

<a> Ahojkyy...
<b> nazdar hele muzu mit pripominku?
<a> mno...
<b> ja jen ze jestli si myslis ze me v posteli vzrusuje kdyz na cely byt zarves "naplacej mi pres moji zlobivou pipinku" tak, ze vzbudis rodice, tak ses na docela velkym omylu
<a> ...

Komentář: fakt to udelala :D cumel jsem jak tele...

<lolecz> tak co ty alkoholiku jak jde zivot?
<senergy> mati mi rekla ze pokazdy, kdyz se vozeru, udela mi do kalendare k tomu dni maly prasatko... tak sem ji koupil par propisek a dal ji je se slovy "kdyby to nestacilo tak si rekni"

<a> potřebuju přesný popis k čemu slouží známky na poště, já vím, je to základní věc, ale taky proto to nejde vygooglit

Komentář: Hello, IT...

<a> Cus, twe mlada mi dala kopacky
<b> proc???
<a> Mno napsal jsem ji basnicku
<b> lol a jako kvuli tomu ti dala kopacky?
<a> no ja ji psal ozralej :(
<b> Jezis cos tam napsal? :O
<a> Ahojky Klárko, ruze jsou rude, fialky fialove, ja mam rad spagety tak pojd sukat.
<b> lol??? xDDDDDDD

Komentář: Umění se nezapre :) ICQ

<on> nymfo...
<ona> ja bejt kluk tak si s nim hraju furt :-D
<ona> me se libi jak je to teleskopicky

Komentář: ona 17 on 22 a nestaci se divit :-))

<a> do pr*ele! já se na to můžu vys*at, ku*va... čtrnáct dní na jedné holce loudím erotický fotky... ale ta holka je fakt kus: <odkaz na libko>
<b> hustý... a co se stalo?
<a> včera mi slíbila, že mi je pošle... byl jsem nadrženej jak sviňa, skoro jsem ani neusnul a asi do čtyř do rána každých pět minut kontroloval mejl, jestli tam něco není...
<b> a co je na tom tak tragickýho?
<a> teď mi ta p*ča poslala zástupce...

<Unique> NESPAMUJTE A NEMLUVTE SPROSTE DOPICI NEBO VAS TO KICKNE
-!- Unique was kicked by Bot [Turn caps lock OFF!]

Komentář: Bot vychytá všechno :)

<a> čau, mám zaracha
<b> cos proved?
<a> ale, mamka se ptala kde mám děrovačku a já řek, že v kalhotách

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.