Hlášky hodnocené kladně uživatelem „necro“

<studentka> Pošlu vám ten úkol zítra dneska mi nejede internet ju?

Komentář: perlička ze školního mailu

<a> sem si povsimnul tech drobnejch rozdilu mezi klukama a holkama. Kdyz jde holka spat ke kamosce, tak sou celej vecer u ni doma, kazdejch 5 minut nafotej, udelaj asi tak 100 fotek pred zrcadlem, kde dokazujou jak se maj radi, pak udelaj dalsich 100 fotek v pyzamu nebo v posteli a nasledne vsechno daj na fejsbuk..... Za to kluk, kdyz spi u kamose, tak si nejdriv poradne vozerou hubu, nejlip v nakym mistnim pajzlu, pak pridou domu, asi tak pul hodiny skousej kdo si nejvic prdne, pak se bavej, kterou by vosukal a pak dou budto spat nebo cumej do rana na kompa

<a> asi bych si mela zalozit nejakou sektu.. charismaticka a manipulativni jsem na to dost... a nasim symbolem budou kabaty! :D
<b> nerad to říkám, ale to ti vyfouk už Pepa Vojtek.. :D

<ona> nechápem čo máš proti Fashion TV?
<on> neviem....
<on> asi penis

<a> a odkud že je ta holka? :)
<b> Z nějaký prdele za Slaným...snad něco nad Labem...
<a> Kralupy nad Vltavou?
<b> jj :)

<ona> proboha jak me štve něčí lhostejnost =(
<on> a co já s tím...

<ona> no jo ale bylo to hodně nepříjemné chvilkama jsem se bála
<on> proto si máte s sebou vždycky vzít nějakého nabušeného gaye :-D... nedojde ke střetům zájmů a přitom máte bodyguarda...
<on> nebo feministku, to vyjde nastejno :-D

<a> Tak v tom notebooku je špatnej disk
<b> Jak je starej?
<a> Dva roky
<b> To neni moc
<a> Je to Acer
<b> *To je hodně

<L> Nevíte, jestli by mi děti ze školky nemohli poslat poštou? Se mi pro ně nechce jít.
<M> Že by ti jako došly v pondělí?

Komentář: Konečně volný víkend :)

<A> Tak, už mi ten program chodí. Teď jsem jako správnej programátor.
<B> To jo. Tlustej a bez holky.

Komentář: Krutá realita.....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.