Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DMDave92“

<purporte[X]> co tam bude?
<purporte[X]> vim ze hraje Gotti
<purporte[X]> ali nic vic nevim
<Liskni_si> no varhanni recital
<Liskni_si> klasicka stara hudba, no
<Liskni_si> bash apod.

Komentář: Klasicky skladatel Johann Sebastian Bash

<bluee> jdi se za me pls vychcat ..
<HardCabb> piss();
<HardCabb> klep();
<HardCabb> klep();
<HardCabb> klep();
<HardCabb> done
<bluee> diky moc
<HardCabb> Warning: Last kapka found!!
<bluee> HAHAHAHAHAHAHH
<bluee> ty si magor ;)))

Komentář: icq

<redtime> tekno ma dusi
<tsunami> a ja jen jedny usi

Komentář: #penguin.cz@IRCnet

<iSteve> mno
<iSteve> priznam se
<iSteve> ze mne prekvapuje
<iSteve> kdyz poslu dotaz na linux.nics@intel.com
<iSteve> ze mi jako automatickou snahou najit nejlepsi odpoved
<iSteve> zaslali release notes pro win 3.11 for workgroups

Komentář: #penguin.cz@ircnet

<a> odesel
<a> resp. byl odejit sam sebou
<a> jako jeste jsem preventivne koukl do fronty
<a> z GTA:SA zbyval posledni RAR
<a> a z neho 1,5%
<a> tak jsem si rekl, kurva to sosnu
<a> a vono hovno
<a> premlouval jsem to
<a> hladil jsem, prosil jsem, mazlil jsem
<a> nadaval jsem
<a> posilal do prdele
<a> az to zmizelo i z progress baru

Komentář: werehub

<i_am_kp> boys, I didnt understand one word .... fiberboard
<i_am_kp> can you explain it pleez? ;]
<sj> it's a type of wood, i_am_kp
<i_am_kp> thx
<aydiosmio> MDF, manufactured wood product that contains glued pieces
<r4v5> i_am_kp: particle board or fiberboard is a wooden board made by gluing together smaller pieces of wood
<i_am_kp> pyco tos mel rovnou rict, ze je to drevotriska;]]

<katka> ahojki je tu niekto nad 25
<gombo> cm ci rokov?:)

<Viperrr> tak co? mate uz nekdo san andreas?
<Plnt> jj
<Plnt> uz skoro vsichni :)
<yanek> co to je ?
<Plnt> no tak skoro vsichni.. :)

Komentář: #czf@czfree.net

<ailas> Plnt: to je na torrenty?
<Plnt> jj
<Plnt> http://thepiratebay.org/
<ailas> jen na torrenty?
<D-Evil> ne vole, jeste tam je e-shop kde prodavaj zeleninu :)

Komentář: czfree.net

<Scr47chy> kdyz sem se v patnacti rozhodoval co dal delat, idling pro me byla jasna volba ;)
<WereWiking> Scr47chy kdyz dobre idlujete, chatstats to oceni
<oGGy> WereHubik, drzi hezky

Komentář: Kde to zije, tam je StatsBOT!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.