Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“
<a> Dneska se mě mamka ptala, do kolika sme včera hráli.
<a> Tak sem jí řekl že do půlnoci :D
<b> hehe, ještě že se nezeptala do kolika jsme hráli dneska ;)
Komentář: CSka až do rána :)
<a> ty samoobsluzny pokladny v tescu jsou celkem fajn :)
<b> Copak, už se ti něco podařilo propašovat? :P
<a> to ne, ale aspon kdyz clovek plati 5 rohliku tisicovkou, tak na nej nikdo necumi jak na vola
<Marie S.> AHOJ KUBÍKU, MÁM TAKOVÝ PROBLÉM.
<jimmy> Ahoj babi, sloupek nejvíc vlevo, třetí klávesa odspoda. Je naní napsáno Caps Lock.
<Marie S.> děkuji
Komentář: babička objevuje taje informatiky :)
<a> nic cloveka nenastve vic, nez kdyz hraje travian, stravi u toho tuny hodin, vrazi hromadu penez, a pak ho zlikviduje vlastni otec s jeho alianci
Komentář: Tak to dopada, kdyz otec a syn hraji stejnou hru...
<a> kluci, dneska za mnou byla reditelka ze skoly. Do konce tydne chce vytisknout vstupenky na ples
<a> mam jich vytisknout o neco vic? :D
Komentář: dela v reklamce :)
<kolega> Veď nanosekunda je jedna miliardtina sekundy.
<Cifko> A čím to prosím ťa meriaš?
<kolega> Stopkami. Len potrebujem dobrý postreh.
<a> ok v kolik ti to jede?
<b> 13:01
<b> tak nějak
<b> a 13:25 sem ve meste
<b> a 13:40 u tebe
<a> to asi nestihnes kamo
<b> Jak to?
<a> je 13:37
<b> šak jo ja mam zastavku před barakem.
<a> pocitujem vnutorny stres
<b> chod k psychologovi
<a> psychologia nie je exaktna veda
<b> tak chod k matematikovi
<on> včeras teda perlila..
<ona> no a? konečně můžu! když jsme spolu chodili, tak jsi mě utlačoval, jsem nemohla ani nic říct!
<on> Víš kolik sem ti ušetřil ostudy?
<Martin> Dobré ráno, umíš vařit?
<Já> Dobré ráno, ano umím.
<Martin> Tak mi poraď jak přeřídit hodiny na troubě prosim
Komentář: zimní čas