Hlášky hodnocené kladně uživatelem „nevim333“

<a> bojím bojím...xD
<b> neboj...my nejsme úchyláci :P
<c> <b> mluv za sebe :)

<a> Tak jak jste si to užili?
<b> Super byla to zábava
<c> <b> tam usnul...
<b> Spaní mě baví :)

<on> ahoj jak se mas....?
<ona> ahoj, zname se?
<on> videl jsem te u pratel zde na Facebook jsi mocinky roztomila..........co jsi dnes pekneho delala a co budes delat....?
<ona> ted te smazu a pak pujdu na obed.

<a> to víš, stárneme. Kde jsou ty časy kdy jsme v 15 začali chodit na diskotéky
<b> Jojo a ty osmnáctky pro nás nedostupné holky
<a> A vidíš to, teď nám je 20
<b> a o osmnáctky pořád nedostupné holky

Komentář: stárneme ...

<a> Kua... včera jsem spadl pod auto...
<b> omg ty si magor :D
<a> ...naštěstí pod zaparkované...

Komentář: rofl

<a> šla bys teda do kina
<b> tak jo
<a> o čem mluvit na prvním rande
<b> ty si docela zoufalec, co?
<a> ajaj, to patřilo googlu... :-(

<a> ahoj, já jsem z *jednoho nejmenovaného warfora*, prosím, mohl bys reupnout ten link na rapid ve svém posledním postu?
<b> jakto? je to na premium účtu, tam se to nemaže
...po chvilce zkoumání...
<a> no, možná by byl dobrý nápad dávat do příspěvku link na stáhnutí a ne link na smazání...

<a> Jo a dík, žes mi dotáhl ten kabel k tý mp3...po tejdnu...konečně to můžu nabít.
<b> Není zač.:-)
...
<a> No...je fajn mít kabel k mp3...ale chtělo by to ještě tu mp3...
<b> Nemáš jo?:-D
<a> Mám, ale nevim kde...:-))
<b> Zkus se podívat tam, kde bys čekal jenom krysy...:-)))
<a> Tam už jsem se koukal, tam jsou jen ty krysy..:-D
...
<a> Hele, až zejtra dorazim na toho pivsona, tak mi jednu flákni.
<b> Proč?:-D
<a> Mam mp3, ale nevim kam sem dal ten kabel...-/

Komentář: aneb náročný večer po celodenní práci

<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?

<Lena> Čau, brácho, tak jsem se konečně na chvíli dostala k počítači
<bukanyr> to je gut. tak jak je ve vidni? dosel ti ten dopis?
<Lena> Jo, je to tu fajn. Zítra máme sraz s děckama, co jsou tu taky na výměnném pobytu. Rodina je v pohodě, mají holku o rok mladší, než jsem já. Jen teď trochu vtipkují na můj účet, protože včera došel ten Tvůj dopis. Prosím Tě, pro příště, pokud mi ještě budeš chtít napsat, slečna je německy Fräulein a ne Jungfrau...

Komentář: Jungfrau = panna

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.