Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DMDave92“

<Bitch> dneska jsem si uvedomil, ze je to vlastne uz takove skoro vyroci
<Bitch> tusim ze +- par dni, dnes je to dva roky, co si planuju neco pridat do crontabu
<Bitch> dva radky
<Bitch> nekdy me az zarazi, jak neuveritelne linej jsem

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<Gabbo> dneska sem dojel na nádraží do tišnova ... čekal půl hodiny na autobus, odjel dom ..
<Gabbo> ale na tom by nebylo nic divnýho ..
<Cipis> ??
<Gabbo> gdybych si doma nefspoměl, že sem na nádraží jel ráno autem :))

Komentář: ráno jel autem, aby pak nemusel odpoledne tím busem

<marenka> asi nam to fakt nerekne
<marenka> nejspise dodelava ten modul do jadra na stahovani porna :)
<hondza> marenka: pokud by to prineslo znatelne vyhody, uvazoval bych o tom
<marenka> automatizace!
<marenka> sice kvuli ni nemaji lidi praci, ale stahovani porna to ulehci
<marenka> navic na urovni jadra
<marenka> huuuuuuuu :)
<topas> mozna bys to mohl napsat primo jako modul sitovky
<topas> beztak to pecko stahuje kazdej uzivatel netu :o)
<marenka> jj, nebo nejakej promisc mod ,kterj nechyta hesla ale pecko

Komentář: hondza pornomaniak

<aquarius> stejne by me zajimalo, jak ted vzroste navstevnost serveru s nabidkou prace v zahranici...
<ValXdater> v holandsku ted povolili, ne? :)
<scippioCARAMBA> drogy?
<ValXdater> praci voe

Komentář: #czf@czfree.net - volby

<milan> kurva, ked ma clovek v sebe viac nez 2 piva, mal by byt s prikazom rm -r opatrny!
<Martin> looool:)
<milan> mal by tam byt switch -d ako "drunk person administrating"

Komentář: opatrne s rm -r :)

<czShadoW> No co uz
<czShadoW> Co jsem stahl, uz nemuzu odstahovat :))
<salwinion> tak to uploadni :D

Komentář: Aneb ja to dopadne kdyz clovek neco spatne stahne | programatori@ircnet

<deff> na tomto # ma niekto aj manzelku?
<deff> z masa a kosti, ziaden jpeg? :]

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<jo_mam> potrebuju vedet jak mam rozbalyt tenhle program *.toast
<SPM> zkus to v toastovači
<jo_mam> Tak mi polibte pero teplousove!!!!!!! zasrany a NECUM
<Oxyd> Si sundej trenky.
-!- jo_mam was kicked from #4033672 by SPM []
<Oxyd> Zrovna když začal vyjednávat. :DD

Komentář: neco za neco

<miloso77> po anglicku se vyparim.. mejte se :)
-!- miloso77 has left #732368 [Odesel]
<Trancelis> já zmizím po americku
<Trancelis> BOOOM BOOM BOOOM
<Lilah> TATATATATA
<Trancelis> KABOOOM
-!- Trancelis has left #732368 [Odesel]

<Ny-Ty> juhuu
<Ny-Ty> prazsky obchvat se stavi
<Ny-Ty> kolik to ma mit pruhu ?
<Ny-Ty> 3 na kazdy strane ?
<vital> jako adidas?
<vital> neni to nejaka skryta reklama ?:))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.