Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Fremaner“

<a> no ja brecela pac to melo neocekavany konec..
<a> proste pekny.. :)
<a> to co by vetsina chlapu neudelala asi
<Lance> upalil se?

Komentář: co je? :D

<a> caves :)
<a> no ako maturity?
<a> :)
<b> dalo sa
<a> matika bola lahka ?
<b> jeb na to
<b> prid ku mne pit
<a> xD

<Melir> roorah myslis si, ze zivot stoji za picu? ze uz to lepsi nebude? ze si za tu picu muzeme sami? ze nas trapi osud? ze je veresova pizda? ze jsem kokot?
<roorah> Melir: ano. ne. ano. ano. ano. ano.

<a> jů....:)
<b> jéé
<a> tuli tuli?
<b> dáme?
<a> přes icq?..klidně...:)
<b> a real?
<a> w8...
<b> :D
<a> tak real ne....maminka mi to zakázala....

Komentář: fu mother

<a> ahoj
<b> zdar
<a> jsi pod vlivem?
<b> kua, jak to na tech 4 pismenkach poznas? :D

<Liskni_si> tyjo ted sem si po par mesicich ocistil brejle vodou
<Liskni_si> a ten svet je uplne jinej

<a> dneska byla XY chvíli online... bylo to ode mě kruté, ale upe jsem se začal chlamat statusu, který měla napsaný:))))
<b> a co tam mela??
<a> zase tam měla srdíčko a k tomu něco "je to tak dlouho... ale proč to pořád bolí?" :)))))))))
<b> :D kamo takove dvojsmysly mam nejradeji :D

Komentář: ICQ:-D

<a> kuwa to vonku ako prsi? :)
<b> normalne... smerom dolu

<klariss> to na horách luboš že si půjčí šampon řikám jo puč si je v kopelně tak pak přišel že si nejdřív umyl vlasy mym krémem na obličej a pak si raděj půjčil šampon od matýska

<a> ty woe je mozny abych chytil na wi-fi bezdrat signal?:-O
<b> jakej bezdrat signal?
<a> mi to ukazuje ze sem se pripojil na air CZ
<b> mno a?...wifi je snad bezdratova sit,tak cos cekal,ze na ni chytis humra?
<a> Ale ja jnic takovyho neplatim
<a> Ja mam jen antenku v PC

Komentář: ryby na wifi nechytis

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.