Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“

<a> tak už mi soused na to přišel :D
<b> že se připojuješ na jeho wifi frantisek?
<a> jj, heslo frantisek změnil
<b> a kde seš teď připojený?
<a> pořád na něm, heslo změnil na franta :D
<b> :D

Komentář: lidé se nepoučí :D

<a> Začnu věřit na Ježíška ...
<b> To jsi měl už dávno,proč vůbec?
<a> Měl jsem pod stromečkem chladič na procesor a novej HDD a nějak se mi nechce věřit,že to kupovala přítelkyně =/

<a> muzes mi jako rict proc jsi ji to zabalil do raru? ted jsem ji musel hodinu vysvetlovat kde stahne winrar a co dal
<b> jsou vanoce ne, at si to rozbali

<a> viděl jsi ty příšerný vánoční světla co koupil do oken?
<b> jo mají dlouhý kabel
<a> ten tu hrůzu nezachrání
<b> můžeš je pověsit k sousedům a dělat, že s tím nemáte nic společnýho

<a> Jdeš chlastat?
<b> Nemůžu, hlídám bratra...
<a> Mu pusť Couner-strika a uvidíš jak bude hodnej. Si ani nevšimne žes odešel.
<b> Ale já hlídám toho mladšího, osmiměsíčního.
<b> Máš na to snad taky nějaký řešení?
<a> Super Mario?

Komentář: taťka jak vyšitej

<a> Já jsem holka z vesnice... My nekupujeme plechovky... My dostaneme hlad, a porazíme celý prase

<a> kam planujes ty na vejsku?
<b> Plzen,ale dalkove
<a> obor?
<b> hudebka, konkretne zpev
<a> to jako jde? to jako zpivas do telefonu?

<ona> proboha jak me štve něčí lhostejnost =(
<on> a co já s tím...

<L> Nevíte, jestli by mi děti ze školky nemohli poslat poštou? Se mi pro ně nechce jít.
<M> Že by ti jako došly v pondělí?

Komentář: Konečně volný víkend :)

<A> Tak, už mi ten program chodí. Teď jsem jako správnej programátor.
<B> To jo. Tlustej a bez holky.

Komentář: Krutá realita.....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.