Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DMDave92“
<a> ja se nechci koukat na porno s Paris Hilton! Ja chci videt ten jeji videoklip!
<b> to bude nejspis on ;-)
<a> jezis
<b> lol
Komentář: njn, u paris clovek nikdy nevi....
<Chester> PICI ja chytil nejspis nakyho zasraniho vyra mam to uplne posrany
<Brutus> jako jak?
<Chester> CAPS mam prevracenej
<Brutus> heh
<Chester> sipkou do leva kdybych tedkon jel tag oznacim celej text
<Chester> kolecko mi nefunguje
<Chester> funguje ale jen nekde
<Brutus> restart?
<Chester> v mediaplayeru nemuzu normalne prehravat misto toho mi to hazi do zvlastniho playlistu misto tecky dvojtecku.....
<Chester> SE poseru...von se mi jen zasek shift dole a ja si toho nefsim:-DDDDDDD
<Chester> to je moc
<A> mn já naštěsí cjodim jenom se psem:)
<B> zajmabý sloveso :D
<B> kua :D už mlčim :D
Komentář: I mistr tesař se někdy utne :)
<cato> mate nekdo rootovske heslo na <pocitac>.<domena>.cz? zmenil jsem pomoci sudo prava na /etc/sudoers a to je bohuzel pro sudo nevratny proces :-(
<rain> tomu cloveku uz zadny drogy a uz vubec ne root access
<Adam Stanek> A jestli me tam nekdy pastnes jako Adam Staněk
<Adam Stanek> tak ti to narvu do prdele a vytahnu to usima po pismenkach :D
<Adam Stanek> a tecku nosem:D
<George> :D
Komentář: ze by mluvil o lamerovi?
<George> sem ted nedavno koukal na naky lesbicky video a ty holky za sebou mely nakej notebook :D tak sem celou dobu zkoumal jen ten notebook a pak sem si to musel pustit znova :D
Komentář: Ach ty pul nocni diskuze, co se to clovek nedozvi...
<a> Prosim vas mi to nefunguje.
<b> Co nefunguje?
<a> Nemuzu se prihlasit.
<b> Co to presne dela?
<a> No napisu tam jmeno a heslo a udela to tydyt.
Komentář: Uzivatelska podpora - Poznej chybovy hlasky podle zvuku..
<Vedix> nechrnte! Radujte se
<x-aSSaSSin> taky jdu spat... dobrou
<x-aSSaSSin> Vedix: jak se mam radovat, kdyz za 5 hodin mam vstavat do skoly?
<Vedix> x-aSSaSSin, ja vstavam do prace, lepsi?
<krteczek> ja k detem...
<Vedix> fuj, ja radsi plnolety holky
<Master_Sv> lol
<a> zacal trosku disk hucat...
<a> ta ze ftp
<a> vravim urcite dakto nadrzany taha pecko..
<a> a vogo fakt...
<a> TYGR :D
<b> heh
<b> a co? on nemoze?
<a> ta som mu napisal na ICQ ze "trashporn rulezz!! enjoy :D
<a> a on sa zlakol a odpojil :D
<b> lol
<zero-one> teda reknu vam, kdyz ctu me kecy na lamerovi, tak si pripadam, ze jsem totalni vypatlanec
Komentář: #czf@czfree.net