Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Loxcom“
<a> Včera jsem jel vlakem z Brna a vedle mě seděl chlápek který spal. Vlak místama docela dost drnčel. Víc než obvykle. Jednou to toho chlapa obudilo a on řekl rozespalým hlasem: To už sme na D jedničce? :D
<a> víš co je nejlepší na geometrii?
<b> jasne, to velky kruzitko na tabuli
<a> Dobrý den, stále jsem neobdržel přihlašovací údaje k e-mailové schránce info@firma.cz, která je součástí hositngu
<b> Ale já Vám je zasílal už ve středu.
<a> Možná jsem to jenom přehlédnul a na jakou jste to poslal adresu?
<b> info@firma.cz
<a> takže jste mi poslal přihlašovací údaje na adresu na kterou mi posíláte přístup?
<b> aha, ale tam vy asi nemáte přístup že?
Komentář: <a> ne nemám...
<a> Teď jsem zkouknul další díl MASH, to je luxus! Jak se tam Klinger snažil sežrat džíp! :D
<b> Ale nakonec to stejně nezvládl, že? ;) To jedný britce kdysi našli v žaludku snad polovinu motoru...
<a> To myslíš princeznu Dianu, ne?
<a> Nekdo zanechal po prednasce v K309 kozenou bundu. Dal jsem ji na vratnici,kdyby se po ni nekdo shanel.
<b> Jojo, to jsem byl ja :) Hledal jsem to v poslucharne 309, ale nakonec na vratnici mi ta hezka slecna dala :) Takze dik.
<c> Tos měl kliku... a nezapomněl sis pak od ní vzít tu bundu?
23:18 <morpy> Jsem si všim, že automat na energetáky, je jediná věc u nás na patře, co má dobře placené přesčasy
<a> čao nechceš štěně?
<b> ani ne máme plnej mrazák vepřovýho...
Komentář: wtf? :D
<a> K čemu proboha máte na ústavu matematiky laboratoř s mikroskopama?
<b> Nevím, asi tam zkoumají velmi malá čísla.
Komentář: PřF MU
<ONA> Viděl jsi už to nový Stmívání. Teď je to rozdělený na dva díly :)
<ON> Cože?
<ONA> Ty chceš říct že neznáš Stmívání?
<ON> To je ten film plný přímé a nepřímé úměrnosti?
<ONA> Jak jako?
<ON> Stoupajícím počtem nahých vlkodlaků klesá úroveň a hodnota celého filmu na úkor stoupajícímu počtu navlhlých dívek v kině?
<ONA> Vůbec to nechápeš!
<A> Docela tu trpím hladem, mamka je už týden mimo barák, jsem tu jen s tátou a to je anarchista - máme lednici plnou lahváčů.