Hlášky hodnocené kladně uživatelem „SSJ“

<Tomicqqq> konecne muzu poustet bedny na 95 procent je to mazec
-!- Tomicqqq has quit
-!- Tomicqqq has joined
<Tomicqqq> ta pica domaci me vyhodila pojistky kurva jedna

Komentář: Konečně můžu :)

<on> dneska sem se zase pohadal s mladou... furt rika ze ji sem nevernej... nevim kde to bere. Je to... jak se to menuje kdyz nekdo vidi to co neni?
<ona> paranoidni?
<on> presne. Sme spolu dneska byli venku
<ona> ja vim, vzdyt jsem vas potkala. Teda nevypadalo to ze se hadate. Spis naopak ;o)
<on> jo tak to nebyla ona...

Komentář: paranoidni?

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<a> myslíš, že je dobré kriterium při hledání partnerky to jeslti umí upéct koláč?
<b> jo
<a> můžu se tě na něco zeptat?
<b> ne neumim...

Komentář: já si asi nikdy ženskou nenajdu...

<a> ja si ho celeho vyholil, asi pul hodky zpatky, a je to zatim vklidu, ale musim te varovat!!! v žadnem připade si nedej na koule vodu po holeni!!!
<b> ?
<a> sakra vedle :-[

Komentář: hold překlep

<a> čauky pls, neví někdo nákej program kde můžu uložit do filmu titulky?
<b> no ja to delam jednoduse najdu si titulky na netu pak si je vytisknu a ctu si to pri filmu z papiru.

<Murtis> valim... cus :)
<TommyB.> kam?
<Murtis> makat
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze jinak nedostanu obed :)
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze moje matka je stara krava :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze pochazi z vesnice coz je prakticky kravin :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze tam zerou seno :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> pac jim chutna :D
<TommyB.> ty kravo, vydrzel jsi 5x proc, normalne me picujou uz pri trerim... :D
<Murtis> proc?

<a> Cau, skočíme na pivko?
<b> jo, můžem.
<a> tak v 18:30 u ******
<b> dobře
...
<a> ROFL - sem netušil, že když se domluvíme že zajdem na pivko, že dojde jenom tvůj otec
<b> jj, normalne kdyz me nekdo napise, ja tu nejsem, tak s nim zajde tata

<PAiN.ther> dneska jak sem jel do skoly tak v radiu rikali, ze nejhorsi ridici sou ve veku mezi 18 a 25 lety
<PAiN.ther> tak me to rozhodilo, ze sem najel na obrubnik

<a> čo je RTFM?
<b> read the fuckin manual
<a> ty debil, prečo by som mal čítať celý manuál, keď neviem jednu skratku?

Komentář: 1337 pr0

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 50 minutami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.